Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Klinika sorozatban anno...

A Klinika sorozatban anno mennyire reálisan mutatták be a 80-as évek beli NSZK orvosok és korházi dolgozók valós életkörülményeit?

Figyelt kérdés
Pl. a Brinkman professzor jól élt, meg személyzete volt ez hihető, de pl. az ápoló Misa is saját kertes házban lakott kocsija, motorja volt ez abban az időben vajon mennyire volt reális?

2023. szept. 8. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
A kocsi és a motor az mindenképp reális. De egy magánklinika ápolójánál a saját kertes ház se túlzás.
2023. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Az egy magánklinika tulajdonos és felesége meg fia volt, ha jól emlékszem, és emellett professzor, de lehet, hogy csak professzor volt.

Akkor is el tudom képzelni a kertes házat, hogy milyen volt már, arra nem emlékszem, gyerekként néztem néhány részt a sorozatból, azóta nem láttam, és nem is hiányzik.

2023. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem magánklinika volt, hanem állami/tartományi.
2023. szept. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!