Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik ilyen helyen laknak hogy...

Akik ilyen helyen laknak hogy bírják ezt?

Figyelt kérdés
Akik városban olyan helyen laknak, ahol a közelben hétvégente rendszeresen szabadtéri koncerteket rendeznek, és késő estig vagy éjszakáig üvölt a zene. Hogy lehet bírni az ilyent, amikor rendszeresen nem hagyják az embert nyugodtan, csendben pihenni, aludni a saját otthonában?
2023. szept. 24. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Fel kell jelenteni őket a pcsába! Nehogy már valaki szórakozzon, mikor egy nyugdíjas aludni szeretne.
2023. szept. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Én vallom azt, hogy aki álmos alszik.

Amúgy jó ablak, légkondi, jó alvóka. Én lerakom a fejem és 5 perc múlva alszok. Volt hogy a beindult porszívóra sem keltem fel a másik szobában.

2023. szept. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állandó kárálással. Van egy fantom-polgármester, akinek hiába jelez az ember, hogy pl.: hangos a zene, de kb. szerintem azt sem tudja, hogy ő itt a polgi.
2023. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Én régen egy főút mellett laktam ahhol már hajnalba mentek a buszok, néha megálltak a részegek az ablak alatt és társai.


Egyrészt ha jók az ablakok akkor sokmindent nem hallassz a dologból. Másrészt pedig ha ilyen helyen élsz akkor hozzászolsz ezekhez a zajokhoz és ugyanúgy tudsz aludni.

2023. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi például a 18. kerületben lakunk, közel a repülőtérhez és van hogy pár percenként zúgnak el felettünk a gépek sokszor éjfél, hajnali 1-ig is.

Amikor vendégek vannak nálunk mindig kérdezik hogy tudunk így aludni, de nekem már sokszor fel sem tűnik. Simán alszunk nyitott ablaknál is.

Meg lehet szokni ezeket a dolgokat.

2023. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ülőmunkát végzők, meg nyugdíjasok problémája.

Én 20 000 lépést minimum megteszek egy nap munkában, és emellett még sportolok is. A munkám meg szellemileg, lelkileg is lefáraszt.

Nekem nem az a problémám, hogy nem tudok aludni, hanem, hogy nem tudok felkelni. Volt, hogy átaludtam az ébresztőt, meg azt is, mikor a főnököm négyszer próbált hívni, hogy miért nem mentem dolgozni. Pedig olyan helyen lakok, ahol repülők szállnak le-fel, HÉV is közlekedik a ház alatt, hangosak a szomszédok, kocsma is van alattunk.

Tessék szépen kifárasztani magad, nem kell kikímélni a kis szervezeted. Sétálj le 10km-t (két óra alatt megvan), úgy fogsz csicsikálni, mint egy gyerek.

Egy darabig egyébként laktam nagyon zajos környezetben (állandóan visítottak a szomszéd gyerekei), akkor úgy aludtam, hogy nagyon halkan zenét játszottam le a zajszűrős fülesemen.

2023. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!