Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik már voltak Bécsben...

Akik már voltak Bécsben nektek tetszett?

Figyelt kérdés
Megtetszett annyira hogy azóta ott éltek?
2023. szept. 25. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Turistaként túlságosan sterilnek és unalmasnak találtam mindig is, nem olyan mint egy nyüzsgő, élő nagyváros, pláne főváros! Az egyetlen nagyvárosias benne a folyamatos közlekedési dugók.
2023. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Eddig úgy 15 - 20 alkalommal biztos úgy 89-90 óta, sokminden volt, ami tetszett. Legutóbb talán 2017-ben. Van olyan része, ahol szívesen élnék, valahol egy kertvárosban. De ahol most élek, budai kertvárosban, ez sem rossz. Persze itt nem lehet annyit keresni, legalábbis nehéz.
2023. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmi különös, laktam is ott, turistaként is voltam. Pár hete vettem egy használt biciklit, ahova mentem érte, ott fehér emberrel nem is találkoztam. Nem volt semmi probléma, de egy külön világot alakítottak ki abban a kerületben, nem laknék ott.Több ilyen része van, ami tele van bevándorlóval. Vannak szép részei is, kulturált környezet, normális emberekkel, de ezt az árak is tükrözik.
2023. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem.


Ahol mi jártunk, egy darab köztéri pad sem volt kirakva, az üzletekben szinte semmi nincs angol nyelven kiírva. Operaház közelében tértünk be egy pékségbe harapnivalóért, minden németül volt feltüntetve. Amikor angolul szerettem volna kérni, levegőnek nézett az osztrák pultos és a mögöttem állóval kezdett el beszélni.


Rendkívül arrogáns, pofátlan banda

2023. szept. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Ja, igen


Tele volt a vonatállomás arabokkal.


Az èttermi részen nem is lehetett leülni, szabad asztalnál nekünk akartak esni...senkit nem érdekelt.

2023. szept. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
80-as években voltam, akkor gyönyörű és hangulatos városnak tűnt. Aztán 2016-ban is voltam, már kicsit sem tetszett.
2023. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, hogy a 80-as években milyen volt, de a 90-es években láttam szerintem most is ugyanolyan gyönyörű. Nem hinném, hogy átépítettek volna bármit. Lehet, hogy mostanra több muszlim hátterű ember, de ha Bécsbe megyek nem az emberek miatt megyek. Isztambult is rengetegen szeretik, pedig ott aztán mégtöbb a muszlim.
2023. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam többször is, nekem nagyon tetszett. Rengeteg a látnivaló, szóval én imádtam.
2023. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk a karácsonyi vásár idején hömpölygő hatalmas tömeg a járdákon nem tetszett. Mire odaértem, el is ment a kedvem attól, hogy bemenjek a vásárra.
2023. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen. Én először nyáron voltam, és véletlenül rábukkantam egy kis strandra, amit a Dunán alakítottak ki. Nem olyan megúszós szabadstrand, mint nálunk a Rómain, hanem rendesen be tudsz úszni a vízbe bármeddig. Az nagyon tetszett, annyira, hogy fürdőrüha nélkül, szimplán csak fehérneműre vetkőzve is eltöltöttem ott pár órát, aztán megszárított a nap a napozóágyon, ami ingyen volt. Mindenkinek.

Azon kívül még egyszer koncerten voltam ott, akkor sokat nem néztem meg a városból, csak a koncertre mentem, egyszer meg barátokkal vidámparkba. Nekik van vidámparkjuk. A barátaim még sosem voltak, én vagyok az egyetlen a társaságból, aki eljutott a budapesti Vidámparkba, mielőtt az bezárt volna.

Összességében mindig az volt a benyomásom, hogy Bécs Budapest testvére (ami nem csoda, Budapestet Bécs és Párizs másolásával tervezték meg), csak az ott a sógoréknál működik, mi meg... Ne értsetek félre, nem ott lakom, azért nem, mert imádom Budapestet minden hibájával együtt is, de azért pédát vehetnénk a labancokról.

2023. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!