Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt egy állásinterjúm, nem...

Volt egy állásinterjúm, nem igazán tetszett. Hogy mondjam vissza?

Figyelt kérdés

Történt, hogy jobb híján jelentkeztem egy helyre egy viszonylag jó pozícióra. Interjún nagyjából visszaszavalták az álláspályázatban leírtakat, az elvárt nyelvtudást még csak nem is tesztelték, annyit kérdeztek, hogy mennyire megy a nyelv, de egy mondatot nem tettek fel, hogy lássák, hogy értem-e és tudok-e válaszolni. Az interjú kb bő 10 perc volt, a végén közölték, hogy majd keresnek. Az se igazán érdekelte őket, hogy jelenleg van-e másik futó álláspályázatom vagy bármi. Az interjú során 1-2 politikai szereplő szóba került, de nem az én részemről - ez nekem ellenszenves volt, mert nem tartozott oda..

Na, most bennem egyre jobban körvonalazódik, hogy én ott egyáltalán nem szeretnék dolgozni. Úgy érzem, hogy a kérdéseikre értelmesen válaszoltam, tehát akár még fel is vehetnek. Ha fel találnának hívni, hogy engem választottak, akkor hogy mondjam vissza?

Már gyomoridegem van a gondolattól, hogy bármikor felhívhatnak nekem meg makognom kell valamit.



2023. aug. 15. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy más korábban visszajelzett, és már nem aktuális a dolog.
2023. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jó, köszi!
2023. aug. 15. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell megindokolni, egyszerűen közlöd, hogy nem aktuális már a dolog. De ha ennyire be vagy parázva, akkor írj nekik egy e-mailt vagy hívd fel őket, hogy köszönöd a lehetőséget, de már nem aktuális a keresésed, töröljenek a jelöltek közül.
2023. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell túlstresszelni a dolgot, "köszönöm szépen,de már nem aktuális". :) Velem is volt hasonló, hogy pocsék interjúztatás, rémes élmény, persze igyekeztem nem félvállról venni. Igaz,nem volt máshonnan ajánlatom,de azt tudtam, hogy nem akarok ott dolgozni. Nem estek nekem ők sem, hogy de miééért??? :) ez tök természetes, hogy akárhol nem dolgoznál, csak lazán!
2023. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

"Jó napot kívánok. Mások az elképzeléseim. Köszönöm a lehetőséget. Viszont hallásra."

Nem olyan nehéz őszintén megtartani a gerinced!

2023. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, igaz, még nem kaptam ajánlatot, viszont ha kapok, el is kell és el is fogom fogadni, egyelőre nincs más a kilátásban. Ha lesz jobb, azonnal visszamondom, ez addig is egy jó motiváló tényező.

Nekem volt 1. sablon hr köröm, 0 infóval a melóról, csak praktikus dolgok meg egy kis angol 2. "interjúm" egy vezetővel aki csak magáról pofázott és a céget szidta 3. egy másikkal akivel kicsit szakmáztunk és ezen a téren szimpatikus volt, emberileg kevésbé 4. köröm pedig magas szintű górékkal akik az arroganciájukkal meggyőztek róla hogy nem kell nekem ez a munka.

Semmi használható infó a cégről, a munkáról, még csak kérdezni se tudok mit mert annyira nem adtak kapaszkodót az egészhez. Fogalmam sincs, a pénzen kívül, ami szintén nem biztos, hogy mitől lenne nekem jó náluk.

Visszagondolva egyébként, főleg a 2. körre, annyira amatőrnek tűnik az egész hogy talán még el is tudnám őket viselni. Mikor már annyira rossz valami hogy szinte jó. De azért jobb lenne ha nem kéne.

2023. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!