Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szegeden milyen lakni?

Szegeden milyen lakni?

Figyelt kérdés
Érdemes kisebb városból (Battonya) atkoltozni ha kicsit nagyobb életre vágyunk?
2023. szept. 28. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég változó. Számotokra mi jelentene nagyobb életét?


Mármint ha magamból indulok ki, számomra nincs annyira sok koncert amit igényelnék, bulizni ezen kívül nem járok, de valaki meg teljesen jól elvan a hungis bulikkal is, élvezi is őket


(Ne haragudj, lehet teljesen értelmetlen amut írtam, elég késő van már, de így, hogy írtam választ biztos megtalálom holnap a kérdésed😅)

2023. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp nagyobb élet van Szegeden, mint Battonyán
2023. szept. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cserepes egész jó hely volt csak elrontották
2023. szept. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szar.


Magas albérletárak, minimálbéres munkák.

2023. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval egyet is értek meg nem is. Annyit dolgozok és annyi egyéb dolgom van hogy el se jutok azoknak a programoknak a 10%-ára sem amiből állítólag kevés van. Szóval felőlem lehetne 3x annyi menő klub és koncerthelyszín, nem segítene rajtam. Eljön ez az időszak is, vagy csak öregszem... ?

Zárójel: éltem Budapest budai oldalán is, ami nagyon tetszett, viszont programok, beülős helyek, vagy akár csak sokáig nyitva tartó boltok (!) tekintetében egy vicc, egy álmos dunántúli város Szegedhez képest. (Mert hogy az is...) Pestet mindig is egy koszfészeknek tartottam, az első 1-2 év után egész egyszerűen el se érte az ingerküszöbömet semmilyen ottani esemény vagy jó hely. Ilyen szempontból egy megváltás volt nekem Szeged a rengeteg fiatallal, jó helyekkel, érdekes dolgokkal.

Ja és mint élőhely top 10-es Magyarországon belül, annyira jól kiépített, emberi léptékű a város, a közlekedés, a zöldfelületek, minden.

Egyetlen gyönge pont talán a kirándulási lehetősegek. Ha nem vagy jártas a Tiszán, akkor maximum szántóföldekre vagy a hivatalosan is félsivatag Honokhátságra mehetsz, mindkettő elég unalmas tud lenni. Közel van Szabadka is, ami szép város, szép környekkel, viszont ismert okok miatt nem is érdemes arra járkálni, meg egyebként is 4-5 óra út a határátkelős szerencsétlenkedés miatt.

2023. szept. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!