Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szegeden nem jó lakni,mert kicsi?

Szegeden nem jó lakni,mert kicsi?

Figyelt kérdés
két haverunk is szegeden nőtt fel,mindig azt mondták szeged kicsi,egyik pestre ment(mi sose mennénk oda),másik debrecenbe. tesóm évek óta szegeden lakik(mi falun nőttünk fel) ,férjével ,két gyerekével,és annyira megszokták,hogy már ők is kicsinek tartják,győrbe vettek házat,oda mennek. mi most ősszel akarunk szegedre beköltözni,gyereket tervezünk.eddig is sokat bejártunk suliba,aztán dolgozni,de ha örökké ott lakunk mi is megunjuk majd? mi az amit a többiek hiányolhatnak ami szegeden nincs meg? ugyanolyan panelok vannak,játszóterek,árkád,pláza,azt is meg fogják unni? szegediek ti is mennétek onnan vagy jól érzitek ott magatokat?
2021. márc. 8. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát figyelj kinek mi számít kicsinek. Ennyi erővel Budapest is kicsi szóval én a helyedben rögtön New Yorkba költöznék hogy ne unjam meg
2021. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez annyira sok mindentől függ!!!! Mik az igények? Én Budapesten élet és születtem nekem Budapest nem tűnik nagynak, csak legtöbb része koszosnak.

Én ezért (IS) vágyók külföldre, voltam sok helyen és Torontoban pl jobban eltudok kepzelni magamat. ( minden új, tisztább, modernebb stb de ez csak maga a város része több más indokom is van amiért mennék) szóval kinek mi én nekem még itt is unalmas néha .

2021. márc. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Élek*

Vágyok*

Eltudom*

Hülye Autocorrect

2021. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

"és annyira megszokták,hogy már ők is kicsinek tartják,győrbe vettek házat"


Ti ott mind meg vagytok bolondulva? Vagy ez egy troll kérdés?

Szeged: 160 ezer lakos.

Győr: 132 ezer lakos.

2021. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Kicsi-kicsi, mire kicsi? Aki azt mondja kutyagoljon át a Szeged eleje táblától a vége tábláig xar időben, utána kicsizzen. Megkapsz ott is mindent, szóval nettó hülyeség. Rendezvények, kultúrális lehetőségek tekintetében persze nem veri semmi Bp-t, de az IC bő két óra, kényelmes, alszol, zenét hallgatsz, olvasol, filmezel, zenét hallgatsz, akármi. Nekem csak a hegyek közelsége hiányozna.
2021. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Alapjáraton szeretem Szegedet, élhető , jó a tömegközlekedés vannak programok, élet. De én nem itt nőttem fel. De aki megunta megértem, bármire rá lehet unni egy idő után.

Engem az zavar hogy szakmai téren egyetemen kívül nemnagyon van lehetőség.

A masik ami zavar az a baromi száraz meleg, valamint nincs egy domb se ahol kirándulni lehetne. Egy ideje azt érzem nem tudok feltöltődni. El lehet lődörögni de nem erzem magam komfortosan.

2021. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

ha valaki szerint Szeged kicsi és utána Győrben vesz lakást, az nem tudom, hogy melyik dimenzióban él :D

Én 25 éves koromig éltem Szegeden, majd elköltöztem Budapestre munka miatt. Alapesetben Szegeden is meg van minden ami kell, sok a szórakozási, kultúrális, sportolási lehetőség is és vannak új beruházások (most pl. TramTrain, Kézilabdacsarnok), de kevés a nagy multi ami munkát tudna adni nekem. Debrecen amúgy tényleg nagyobb és a reptér is sokat dob rajta, viszont szerintem nagyon csúnya város, az egész egy jellegtelen lakótelep kb. Nincs se hegye, se folyója. Szegeden legalább ott a Tisza :D

2021. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!