Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet móresre tanítani...

Hogyan lehet móresre tanítani egy pofátlan, vasárnap hajnalban kalapáló, dübörgő szomszédot?

Figyelt kérdés
Szép szóval nem megy sajnos

2023. okt. 1. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
5%

De ha vasárnap úgysem mész dolgozni, akkor miért zavar a kalapálás?

Engem nem zavarna, biztos megvan rá az oka amiért kalapál.

2023. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

A hajnali kalapálás hánykor volt?

A települési rendeletben mi van írva a zajos tevékenységek végzéséről?

2023. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha alszol,nem hallod.

Ha ebren vagy ,te is fozzel vmit.

2023. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Én, ha jól elvagyok, felőlem sugárhajtóművet is tesztelehet a szomszéd, nem foglalkozom vele. Ezek a minden pisszenésre azonnal ugró és felháborodó emberek a mai kor melléktermékei, semmit nem képesek tolerálni. Gondolom a szomszéd nem kalapál az év 365 napján. Az ilyen múlandó dolgokban pedig pont az a jó, hogy múlandó.
2023. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Kérdés az, hogy eddig mire jutottál vele. Nem értem, hogy az ilyen kérdésekből miért marad ki ez rendre.


Amúgy itt egy-két válaszolónak valószínűleg még nem volt olyan szomszédja, aki bármikor rázendített egy kis munkára, mert hogy a a házirend engedi, ugyanakkor szóvá tette, hogy nálunk nyikorog a WC-ajtó, vagy olyan, aki éjjel húzogatta le-föl a rolót, de néha a csövet verte, ha valami zajt hallott, és akinek azzal is baja volt, hogy a lakásunkban sétálunk.


Nem, itt csak a kérdező lehet túlérzékeny...

2023. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem foglalkozom vele, nem zavar. Tudom sokan már attól agygörcsöt kapnak ha a szomszédja beszélget délután 2kor, de az nem én vagyok.
2023. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Nagy valószínűséggel klopfolta a húst és ez érzékelted kalapálásnak.


Figyeld meg hogy mikor pihen és ekkor kolofolj te is meg hallgass rádiót!

2023. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sok agyhalott pipogya lúzer...


Egyrészt nem a kérdésre valaszoltok, mert ki a francot érdekel, hogy titeket mi zavar, mi nem, másrészt azért tart itt ez az ország, mert a birka magyarral bármit meg lehet csinálni, csak kussol, sőt még örül is neki, ha szopatják.

2023. okt. 1. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát ez esetben őt kell kalapálni, és rajta ugrálva dübörögni. Remélem ezt kevésbé érzed lúzer megoldásnak. Csak az vele a baj hogy akkor kiutálhat a ház, meg elvihet a rendőr is miatta.

Viccen kívül sok megoldás nincs. Írtad szép szó nem használ, az offos. Rendőr ha ki is jön, még lehet téged vennének elő mert szerintük ez normál zaj. Önbíráskodás, fizikai erőszak meg büntetendő, ha elkapnak vele. Marad a viszontzajongó szomszédháború, vagy a tűrés, nyugtató, füldugó, bár az meg túl lúzer birkamagyar. Tehát akkor én személy szerint a viszontzajongó szomszédháborút javaslom neked, amikor ő alszik épp. Sok sikert a háborúhoz, remélhetőleg működni fog. Ha nem, akkor meg úgyis mindegy, a zaj ígyis úgyis megvan.

2023. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dongaben ***** válasza:

Ebben a filmben van egy jelenet, ami hasznos lehet. Igaz, hogy nem kalapál, hanem zenét bömböltet a szomszéd...

[link]

2023. okt. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!