Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol élnétek: a Balaton-parton...

Hol élnétek: a Balaton-parton vagy Felcsúton és környékén?

Figyelt kérdés

2023. okt. 3. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hatvanpusztán :D
2023. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitana. ***** válasza:
68%
Felcsúton nem tudom mi van, ami miatt érdemes lenne ott élni, gondolom valami nyugis környék, ami annak jó, aki csendre vágyik, nekem nem vonzó, mindenféle politikától függetlenül. A Balaton-parton sem élnék, de ha muszáj lenne választani, akkor inkább ott, rálátással a Balatonra, az legalább szép látvány lenne.
2023. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A Balaton-parton szívesen élnék ha a közelben lenne munkám.
2023. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Balaton-parton hol? Van jó pár település, azok is elég változatosak. Egy keszthelyi panelben élve a város szélén például nem sok köze lesz a Balatonnak a hétköznapjaidhoz.

Míg Felcsúton belül bárhol élsz mindig belengi a légkört a Miniszterelnök Úr oltalmazó aurája.

2023. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Tudsz esetleg olyan opciót, ahol nem a NER-esek földjét taposom, ha ott lakom?
2023. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajmáskéren.
2023. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Felcsúton! 😀 Ott a kisvonat és mikor ott vagyunk rajta mindig mondjuk együtt a családdal jó hangosan, hogy Sih-huh-sihuhu-Chak-Chuk-Chagachug-Chak-Chuka-Chagachug 😃
2023. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Részben a Balaton-felvidékhez köt a családi múltam, rengeteg rokonom a mai napig, illetve eleve egy olyan hely, ahová szívesen jönnek-mennek az emberek. Nyáron tehát sose unatkoznék. A víz is az életem része, ez is meglenne. Télen kifejezetten tetszete a nyugissága. És még emellett van 3-4 olyan dolog, amivel jelenleg foglalkozom, csak az ország másik végében, szinte kivétel nélkül mindegyikre alkalmas lenne a Balaton és környéke.

Mindezzel egyetlen egy Fejér megyei falut összehasonlítani szerintem teljesen értelmetlem. Szép helyen van, legalább annyira, ha nem még jobban beleesik az ország vérkeringésébe, a Vál-Völgy, a Velencei hegység vagy akár kicsit távolabb Etyek szerintem mind remek helyek, talán egyedül a Nagy Víz hiányzik, van viszont cserébe több nagyváros is elérhető közelségben. De engem oda nem köt semmi, maximum akkor költöznék oda ha ott találnám meg az álommelót.

2023. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!