Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Főként Miskolciak! Mit gondolt...

Főként Miskolciak! Mit gondoltok a városotokról?

Figyelt kérdés
És az ott élőkről? Szerettek ott élni? Milyenek ott az emberek?

2023. okt. 7. 21:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
43%
Utálok itt élni, utálom a borsodi mentalitást.10kmre lakunk Miskolctól, sűrűn járunk Miskolcra.Ha még nem élsz itt akkor ne is gyere.
2023. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
18%
2023. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
46%
Magyaroknak borzalom lehet
2023. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%
Én miskolci vagyok, szeretem
2023. okt. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Elég vegyesek a válaszok eddig. Egy ismerősöm ott él és kifejezetten utálja. Akár a helyet és az ott élőket.
2023. okt. 8. 06:54
 6/40 anonim ***** válasza:
51%
kérdező.Mentalitástól függ.Ha van egy csepp eszed nem mész borsod közelébe sem.Ezért is megosztóak a válaszok.Nem rendelkezünk egyforma mentalitással,de nem is baj ez.Aki szeret ott lakni, ez folytassa
2023. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
79%
Gyanitom, hogy ez egy Borsod is csak sztereotipia. Budapest joval veszelyesebb mint Miskolc.
2023. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%
Hát most itt Miskolc a kérdés 🤣🤷‍♀️ Ezért sem értem miért kell hasonlitgatni egyből Budapesttel
2023. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Van aki nem szereti és van akinek nagyon is jó.


Persze ha jó álltalánossagban minden akkor máshol is jó.

2023. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

Az itt élő emberek ugyan olyanok, mint máshol. Van aki kimondottan szeret itt élni, vannak lokálpatrióták, van aki (pl. én) jobbat is el tudott volna képzelni, de már megszokta.

Volt egy debreceni munkatársam, szeretett a Bükkben tájfutni, kimondottan sajnálta, amikor elvesztette a munkahelyét és vissza kellett költöznie Debrecenbe.

Szüleim generációja annak idején általában a munkalehetőségek miatt költözött ide, itt lett lakása, és nem gondolkodott ilyen kérdéseken, hanem élte a mindennapi életét. Mint ahogy most is sokan teszik.

2023. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!