Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szilasligetről át lehet...

Szilasligetről át lehet gyalogni a határban Csömörig? Hogyan kell menni és mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Amíg a kóbor kutyák utadat nem állják.
2023. okt. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyszerűbb a tömegközlekedés? Úgy tudom arra Hévek és buszok is járnak.
2023. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szilasligettől vissza kéne menni Cinkotára H8-as HÉV-vel, onnan pedig a H9-es HÉV-vel elmenni Csömörig. Gondoltam, hogy a határban egyszerűbb átvágni. Nagy természetjáró is vagyok.
2023. okt. 14. 07:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak hátul a szőlősön átvágva a Csömöri út felé az Auchan irányába, de arrafelé elég nagy akadályok vannak, mászni kell. Csömöri úton az Auchan előtti kanyarnál lefordulva van egy erdő, sok autó jár arra, az visz ki Csömörre. Csömör amúgy elég nagy, sokat kell gyalogolni. Inkább a közeli települések betonútjain közlekedj.
2023. okt. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes hely, de azért este egyedül nem mászkálnék arra, főleg az erdőnél és az elhagyatottabb helyeken, könnyen el lehet tévedni.
2023. okt. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem este/éjszaka gondoltam, hogy mennék, hanem fényes nappal. Van bármi, ami miatt az út veszélyes lehet?
2023. okt. 14. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!