Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban ha ki kellett...

Társasházban ha ki kellett cserélni a fűtéscsövet, és emiatt levegős lett a a rendszer,az okozhatja hogy hideg a cső? Légtelenítés után működnie kéne?

Figyelt kérdés

Nem csak a fűtőtest hideg,hanem a cső is jéghideg az egyik szobában, míg a többiben melegszik.

A közös képviselő azt mondta, hogy levegős a rendszer,emiatt bejelentette, hogy légteleníteni kell az egészet. Ez meg is történt, de még mindig fennáll a probléma. Olvastam valahol,hogy ezt többször is el kell végezni sok helyen,mire működni fog. Vajon csak ez okozhatja a hideg csövet, vagy lehet más oka is?


2023. okt. 14. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és akkor nem sikerült jól a légtelenítés.
2023. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Kisebb rendszereket is tobbszor kell legteleniteni, hat akkor egy egesz tarsashazat.

De benne van a pakliban a dugulas is, ha sokaig hideg marad.

2023. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Csavarhúzóval, vagy vajkenő késsel nyisd meg a szelepet a nem fűtő radiátoron, miközben alá tartasz egy edényt, ami felfogja a vizet. Ha már nem szelel, hanem folyamatosan jön a víz, akkor zárd vissza a szelepet. Youtube-on nagyon sok videó van, ahol megmutatják, hogy kell csinálni.

Amúgy mázlisták vagytok, oké, ma meleg volt, de pár napja rommá fagytam éjszaka, nálatok meg már van fűtés?

2023. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja lakás többi részében megy. Ezt már megcsináltam a fűtőtesttel,de nem azzal van a baj, hanem a cső hideg, onnan nem jön a meleg valamiért.
2023. okt. 15. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A cső persze, hogy hideg, ha nem folyik a víz.

Légteleníteni kell. Ha nem nálad, akkor máshol.

Vagy eldugult.

2023. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!