Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Más is érez megkönnyebbülést...

Más is érez megkönnyebbülést amikor a pesti oldalról végre házaér Budára?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Szó se róla. De sajnos Buda is kezd harácsonygergősödni mint Pest. Szemét, kosz, bűz, km-t gyalogolsz, mire szemetest találsz, megállókban nyíltan hajléktalanok vizelnek.

Újbuda tele kábszeres állatokkal. Ideje véget vetni ennek.

2023. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Itt nálunk Újbudán minden sarkon van vagy öt szemetes, hajléktalanokat nyílvánosan vizelni eddig még csak a pesti oldalon láttam.


Tény, hogy van egy-két rossz arcú itt is, de ég és föld Pesthez képest.

2023. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én pesti vagyok, de amikor Budára megyek valamiért, nagyon nagy vágy tölt el, hogy jó lenne ezen a részen (legalább) dolgozni.
2023. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Pont fordítva! Alig várom, hogy végre a jó kis kényelmes pesti oldalon találjam magam újra!!!
2023. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Persze. Más világ.
2023. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.

Nyilván vannak frekventált helyei, de a kis utcák fosul vannak világítva, a burkolat ritkán sima, ráadásul a tömegközlekedés is jóval kevésbé lefedett, mint Pesten.


Alapvetően egy kalap szar mindkettő, élhetetlen a levegőjük. Nyilván ebben Buda kicsit jobb, de amúgy nem sokkal.

2023. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
4# +1 Ritkán visz az utam oda, régebben sajnos sokat. Most nem akarok kis regényt írni, de ha személyes praktikusságot nézem, sok oldalban tudnám megfogalmazni mennyire borzalom.
2023. okt. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!