Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rendben van hogy a lakótársam...

Rendben van hogy a lakótársam anyja átjár hozzánk?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy egy ideje már albérletben lakom de ezzel soha nem találkoztam még és hihetetlenül furának találom. Budán lakom, két lány lakótársam van, akik idősebbek nálam egy picit. Az egyikük anyukája átjár néha hozzánk ( amivel amúgy nincs baj) csak erről nekem nem szoktak szólni (miközben nálunk a "szabály" az, hogy mindig szólni kell hogy mindenki tudja hogy valaki átjön.

És nem elég hogy szimplán megjelenik, hanem elkezd takarítani az egész lakásban. Bele értve az "én" fürdőszobámat is amit az egész lakásban csak én használok. Számomra ez hihetetlen és egész egyszerűen nem értem miért van egy random idegen nő a privát teremben. Szerencsére arról nincs tudomásom hogy a szobámba bejönne de baromira zavar hogy a zuhanyzómat egy full random idegen nő takarítja.

Most én vagyok a nem megértő? Ez okés lenne?


19/L



2023. okt. 20. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Örülj neki, ha csak takarít én nem is szólnék.

Lehet nem tudja hogy az a te furdoszbád, és azért takarít ott is, szólj a lakótársadnak.

2023. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt nő vagy. Tedd szóvá, állj ki magadért, érvényesítsd magad. 30/F
2023. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

Nekem gyanúsan hangzik az egész. Ha gondolod szívesen segítek és felszerelek rejtett kamerákat a fürdőben és a szobádban, hogy megtudjuk ott is takarít e és mit csinál. Meg ha bármi segítség kell írj és jövök!

46/f

2023. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Minő minő önzetlenség. A segítő szándék vegytiszta formája.
2023. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha zavar, akkor szólj neki, hogy azt a fürdőt csak te használod, és te magadnak szereted pucolni.
2023. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Tudja, hogy csak te használod? Ha nem akkor szólni kell neki. Illetve nem mindegy, hogy a lakótársad tudja-e, hogy menni fog az anyja. Lehet, hogy neki is csak az utolsó pillanatban szól.
2023. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Zárd kulcsra azt a részt, ami hozzád tartozik. Probléma elhárítva!
2023. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen átjárkálás csak a kolikba szokott lenni.
2023. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kérlek ne gondoljátok egyébként hogy engem tényleg a rosszindulat vezérel. Kedves hogy takarít, de egyszerűen nem tudom felfogni se azt hogy ez valaki szerint miért egy jó öttlet. Mármint felnőtt ember vagyok...

Mindne esetre mindenképp beszélek velük arról hogy az én dolgaimat kérlek ne.

Azért gondoltam hogy megkérdezem itt, mert ilyesmiben nem vagyok tapasztalt. :')

Egyébként a lakótársam mindig tud arról mikor átjön az anyja, és az anyja is tudja hogy azt a zuhanyzót én használom.

2023. okt. 20. 22:26
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Lehet hogy csak a lányának tekint téged is. Vagy hogy annyira retekben élsz, hogy nem bírja tétlenül nézni. Esetleg me hogy elkapjon tőled valamit az ő kis bogara. Vagy csak a saját gyereke annyira rendetlen hogy rólad is ezt feltételezi. Igazából annyi minden lehet. Nem kell reagálnod a felvázolt érvekre, ezek csak kisarkított példák, és nem gondolom rólad hogy rendetlen vagy. 😇
2023. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!