Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rendben van hogy a lakótársam...

Rendben van hogy a lakótársam anyja átjár hozzánk?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy egy ideje már albérletben lakom de ezzel soha nem találkoztam még és hihetetlenül furának találom. Budán lakom, két lány lakótársam van, akik idősebbek nálam egy picit. Az egyikük anyukája átjár néha hozzánk ( amivel amúgy nincs baj) csak erről nekem nem szoktak szólni (miközben nálunk a "szabály" az, hogy mindig szólni kell hogy mindenki tudja hogy valaki átjön.

És nem elég hogy szimplán megjelenik, hanem elkezd takarítani az egész lakásban. Bele értve az "én" fürdőszobámat is amit az egész lakásban csak én használok. Számomra ez hihetetlen és egész egyszerűen nem értem miért van egy random idegen nő a privát teremben. Szerencsére arról nincs tudomásom hogy a szobámba bejönne de baromira zavar hogy a zuhanyzómat egy full random idegen nő takarítja.

Most én vagyok a nem megértő? Ez okés lenne?


19/L



2023. okt. 20. 20:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Rendben és tisztaságban tartok mindent, ahogy egyébként ezt ők is teszik.

:)

2023. okt. 20. 22:54
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, légyszi küld át hozzám az anyut. Nálam kupi van. 😅 És nincs kedvem takarítani. Pedig rám férne. 🙃
2023. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Szóljál nekik és a főbérlőnek is.
2023. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Zárd be. Ha nincs zár, nem nagy kunszt felszereltetni. Egyeztess a főbérlővel. A szobádra is rakatnék, alap.
2023. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Bele értve az "én" fürdőszobámat is amit az egész lakásban csak én használok - elküldeném a jó büdös .csába, aztán nem csinálná többet.


FELNŐTT vagy, álljál már ki magadért. De ha rossz kedvemben találna, szólnék a főbérlőnek, hogy mi a helyzet, és mit lehet tenni ellene.


És ez nem jószándék, hanem kontrollmánia, abból is a rosszabb, mert egy számára IDEGEN személyes terébe mászik bele.

2023. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!