Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elmondanátok ezt egy gyereknek...

Elmondanátok ezt egy gyereknek, ha az anyja szerint nem kéne?

Figyelt kérdés
Lenyírtam fűnyíróval a szomszéd kislányának a kismacskáját. Nem szándékosan, de nem vettem észre a nagy fűben, hogy ott van, csak amikor vernyogni kezdett. Rögtön lekapcsoltam a fűnyírót, de szegénynek addigra már mindegy volt. Most mindenhol a cicáját keresi. Az anyjának szóltam, de ő azt mondta, hogy ne mondjam meg neki, de én mégis bocsánatot szeretnék kérni tőle.
2021. máj. 18. 12:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Jézusom... Fura amúgy, hogy nem mebekült el a cirmó. De gondolom még picike volt...


Én nem mondanám el. Én 26 éves vagyok, de ez még nekem is morbid. Visítanék az biztos, hogyha a szomszéd ilyennel jönne át hozzám. Gyilkosságra amúgy nincs bocsánat, inkább hallgasd el.


De remélem kamu sztori...

2021. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy mondanám. A gyerekek fantáziája sokkal élénkebb, még sokkal durvábban képzelné el a helyzetet, mint ahogy a valóságban zajlott. Megkockáztatom, hogy álmaiban is kísértené a macskája.
2021. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
98%
Ne mond el légyszi.
2021. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám el, ilyet már hallottam én is
2021. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Pedig sajnos a kinti-benti macskák körében gyakori, hogy nem menekülnek el...


Ha valaki véletlenül öl, amúgy azt nem gyilkosságnak hívják, még ha ember az áldozat sem.


Én nem mondanám el...

2021. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egy életre megutálna.

Mondjuk a kövivel is hasonló lesz, ez a kinti macskák sorsa.

2021. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Ne mondd el, felajánlanám hogy hozok neki egy másik kiscicát ha “nem kerülne elő” és nagyon hiányolná a kislány továbbra is.
2021. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el, én nem tenném.
2021. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
Mekkora fűnyíród van neked, hogy simán átmentél a macskán? Kicsit hihetetlen a sztori. 🤔
2021. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%

Ez kamu.


Ha elkapja a fűnyíró az már nem vernyog mert rögtön medarárja

2021. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!