Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Állandóan beszélgetni akaró...

Állandóan beszélgetni akaró öregasszony a szomszédban?

Figyelt kérdés

két hónapja új lakók költöztek a szomszédba,egy nyolcvan körüli házaspár. Családi házas övezet, nagy telkek,kevés lakó. Nekünk csak ők a közvetlen szomszédaink. Na mármost a venasszony folyton beszélgetne. Először beszélgettem vele kicsit,hiszen mégis új szomszéd,ismerkedés,stb. De most már ott tartok nem merek kimenni öt percre a lakasbol,mert ott a kert sarkában és folyton mondja a magáét. Már át akarta hivatni magát,mondja a tanácsait,stb

Fel éves a lányom,segitsegem nincs,néha aldas lenne kimenni kicsit, a csendbe,a napfénybe....a kerítés mellé ültetni kéne nagy bokrokat,de akkor nem lesz szép az összhatás,meg hát sok bokor is kellene.mar megmondtam neki,hogy szeretnék pihenni pár percet,élvezni a csendet...van hogy erre megsertodik,van hogy le se szja mondja tovabb a magáét. Meg folyton szemelyeskedik..hogy tudtunk ilyen fiatalon (38 vagyok..) családi házat venni,mennyi hitel van rajta,anyatejes e a baba,stb. Az első adandó alkalommal kezdve. Ezekre kitérő választ adtam,de egyre jobban szemelyeskedik én meg kénytelen vagyok egyre jobban bunkozni. Anyósom néha itt van,remekül elpletykalnak,ennek köszönhetően a venasszony kb mindent is tud. Anyós nem ért semmiből,azt már el is engedtem,de ha egyedül vagyok,szeretnék szabadulni a venasszonytol.Mit lehetne kezdeni vele,azon felül hogy ennyi idősen már remélem nem él sokáig?



2023. okt. 23. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Olyan kerítést kell építeni a telekhatárra, amin nem lát át, akkor nem is tud hozzád szólni. Eleinte még fog óbégatni, de ha rájön, hogy nincs válasz, abbahagyja.
2023. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az sok pénz,most nem erre van. Kb harminc méter hosszan van határunk vele. Most egy sima drótkerítés van.
2023. okt. 23. 13:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj oda a kerítéshez, ha mondja, nézd levegőnek. Majd megunja.
2023. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél belátásgátlót a kerítésre, amíg nem találtok rá végleges megoldást. Ne állj vele szóba, kit érdekel, ha megsértődik?
2023. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Örülj neki hogy ennyi a baj szomszédoddal.A miénk fiatalok,visítozó kölkökkel,állandó rokon látogatókkal,kocsiajtócsapkodással,6 éve

tartó építkezéssel. Cserélhetünk,már hoznám is a nyanyát. :-)

2023. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 már örülök,is,ja,nem😅
2023. okt. 26. 09:54
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Pedig a te problémád gyorsan orvosolható,mert vesztek pár ilyen

fa,lamellás kerítéselemet,be futtatod vadszőlővel,aztán annyi.

A miénkre nincs megoldás sajnos..

2023. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

El kell küldeni a fenébe határozottan, erélyesen, hadd sértődjön meg, abból talán veszi a lapot.


Nekem egyik rokonom ilyen, azt hiába kérem szépen, képtelen befogni a száját. Aztán amikor ráreccsenek, akkor bevágja a durcát és félóráig csend van.

2023. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jogos ez a belátás gátló dolog,ha nem kb 130 cm magas lenne a kerítés. Sajnos pont a feje meg át tud lógni rajta....

Én is laktam olyan helyen,ahol állandóan üvöltött a gyerek,vagy a kutya,vagy más zaj,de valami ordibalas zajongas mindgvolt...most őszintén,minek jó ez a "vigasztalás"? Mire jó ez a kinek szrabb tipik magyar verseny? Értem én H neked is szr de nem azért írtam ki a kérdést,hogy Afrikában éheznek és akkor majd megnyugszik,mert hol az én problémám ahhoz..

Visszatérve,bunkó leszek vele ezentúl is...kisgyerekes lét velejárója,hogy egy idő után a nem alvastol a szervezetem nagy része kavebol és gyűlöletből áll...na majd ez utóbbit megkapja a venasszony.

2023. okt. 26. 14:16
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Ha ennyire okos vagy,azt is tudhatnád,hogy egy ilyen elem 160cm kb általában,de van belőle magasabb is.

Remélem a te életedben is lesz majd olyan,mikor vissza sírod hogy ez lenne a legnagyobb...Hülye pitsa.

2023. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!