Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Állandóan beszélgetni akaró...

Állandóan beszélgetni akaró öregasszony a szomszédban?

Figyelt kérdés

két hónapja új lakók költöztek a szomszédba,egy nyolcvan körüli házaspár. Családi házas övezet, nagy telkek,kevés lakó. Nekünk csak ők a közvetlen szomszédaink. Na mármost a venasszony folyton beszélgetne. Először beszélgettem vele kicsit,hiszen mégis új szomszéd,ismerkedés,stb. De most már ott tartok nem merek kimenni öt percre a lakasbol,mert ott a kert sarkában és folyton mondja a magáét. Már át akarta hivatni magát,mondja a tanácsait,stb

Fel éves a lányom,segitsegem nincs,néha aldas lenne kimenni kicsit, a csendbe,a napfénybe....a kerítés mellé ültetni kéne nagy bokrokat,de akkor nem lesz szép az összhatás,meg hát sok bokor is kellene.mar megmondtam neki,hogy szeretnék pihenni pár percet,élvezni a csendet...van hogy erre megsertodik,van hogy le se szja mondja tovabb a magáét. Meg folyton szemelyeskedik..hogy tudtunk ilyen fiatalon (38 vagyok..) családi házat venni,mennyi hitel van rajta,anyatejes e a baba,stb. Az első adandó alkalommal kezdve. Ezekre kitérő választ adtam,de egyre jobban szemelyeskedik én meg kénytelen vagyok egyre jobban bunkozni. Anyósom néha itt van,remekül elpletykalnak,ennek köszönhetően a venasszony kb mindent is tud. Anyós nem ért semmiből,azt már el is engedtem,de ha egyedül vagyok,szeretnék szabadulni a venasszonytol.Mit lehetne kezdeni vele,azon felül hogy ennyi idősen már remélem nem él sokáig?



2023. okt. 23. 13:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Alföldön lakom,tok fasza H van nagyobb is,de egy kisebb fuvallat viszi is az egészet a kukába,egy nagyobb szél meg pláne...de igazad van lehetne rosszabb is,mondjuk te,mint szomszéd..
2023. okt. 27. 18:25
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is ott lakom,és képzeld már feltalálták a ki támasztást,

karóhoz rögzítést.ja,hát az mondjuk pénzbe is kerül megint.

2023. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Megoldódott a gondom. Most,hogy már a kutya nem foglalkozik vele,csak köszönök,és már megyek is a dolgokra,úgy teszek mintha ott sem lenne,nagyon hamar leszokott arról,hogy beszélgetni akarjon. Egyszer kétszer félbe szakítottam, otthagytam, bőven elég is volt.

Ismerema kitamasztast,de mint írtam,nem akarok ennyit költeni erre egy öregasszony miatt, de főleg,nem is tetszene az a megoldás. De szerencsére ezen már ne kell gondolni.

2023. okt. 31. 15:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!