Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 14. kerületben hol van lőtér...

14. kerületben hol van lőtér ahonnan állandóan jön ez a durrogtatás?

Figyelt kérdés
A repülőgépek zaja mellé csak ez hiányzik......
2023. okt. 30. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben fejtsd már ki, hogy miféle durrogtatásról van szó.
2023. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lőtér nagyjából mindenhol hallatszik, a lőtér felőli oldalon csukott ablaknál is. Hétköznap, napközben lőnek, akár sorozatokat is, egész nyáron. Ha nem vagy otthon napközben, akkor mindegy, ha gyereket próbálsz altatni, nyitott ablaknál, akkor gond lehet. Szerintem ez a kert legnagyobb zajproblémája (bár a kamiontelepre néző lakások lehet, hogy nem így gondolják).
2023. okt. 30. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
NINCS lötér arrafelé
2023. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A késmárk utcában van egy durrogtató hely de az nem lőtér.
2023. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
XIV. kerületben van a Készenléti Rendőrség laktanyája, a TEK és a Közszolgálati Egyetem. Hős utca! Hungária körút, Kerepesi út. Egyszer lőttem is a TEK zárt lőterén, de vannak nyitott lőterek és hátul is van a vasút felőli oldalon egy lőtér. Nem ott fogják forgatni a Csendes Don-t, - nekem elhiheted! Hangos vagy sem, sajnos kell a gyakorlás legalább a gyors reagálású erőknek - annak érdekében, hogy minél kevesebb eséllyel sérülhessen meg eljárásban nem érintett személy. Volt egy lőtér az akadémia alagsorában is, de úgy tudom, hogy azt bezárták. Ott is lőttem - nem egyszer, amíg nyitva volt.
2023. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ROKK lőtér a Mexikói úton. Én is hallom, mikor otthon dolgozom és ezt az infót találtam.
2023. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!