Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jászapáti, Jászkisér vagy...

Jászapáti, Jászkisér vagy Jászladány a jobb közbiztonság szempontjából?

Figyelt kérdés

Jászságiak! A fenti 3 településről várok rangsorolást, hogy melyik a legjobb és melyik a legrosszabb. Csak ezek jöhetnek nálunk szóba, leginkább az anyagiak miatt, így kérlek, ne írjatok pl. olyat, hogy "felejstd el mindet"! Aki ismeri, jártas a környéken, megköszönöm, ha tud infóval szolgálni! Ja, és csak a közbiztonságra kihegyezve nézzétek a kérdést!

(Csatolok egy szavazást is, ahol "1." a legjobb, "3." a legrosszabb települést jelenti.)



2023. okt. 30. 22:34
A kérdező szavazást indított:
1. Jászapáti; 2. Jászkisér; 3. Jászladány
1. Jászapáti; 2. Jászladány; 3. Jászkisér
1. Jászkisér; 2. Jászapáti; 3. Jászladány
1. Jászkisér; 2. Jászladány; 3. Jászapáti
1. Jászladány; 2. Jászapáti; 3. Jászkisér
1. Jászladány; 2. Jászkisér; 3. Jászapáti
5 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jászsági ugyan, de én mindig járom az országot, sokszor voltam arra, illetve régebben ismerősöm jászapátiban lakott, ezért minden hétvégén voltam ott. Az a régió "halott" kb, Jászberényen kívül, mivel ott vannak gyárak. Kevés munkalehetőség, rossz közlekedési infrastruktúra, hatalmas szegénység, főleg a kisebb településeken. Ezáltal már adott a rossz közbiztonság, és a tulajdon elleni bűncselekmények hada. Egyszer jártam egy Jászberénytől körülbelül 15-20 km-re levő kis faluban, nem is láttam "nem színes magyar" embert szinte. Én szerintem sokkal rosszabb, mint manapság az oly sokat démonizált Miskolc, és BAZ megye. Ha a 3 település közül kéne választani egyet ami a "legjobb" akkor talán Jászladány.
2023. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha van még másnak is infója, várom.
2023. nov. 1. 09:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik rosszabb, mint a másik. Mindegyik tele van C kategóriás állampolgárral. Még látogatóba sem ajánlott oda menni, lakni meg főleg nem.
2023. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jászkisérnek nagyon rossz a tömegközlekedése, helyben semmi nincs, csak drogosok, meg bizonyos környékeken falkában járó önsétáltató kaukázusi méretű kutyák. Idén léptem le onnan.

Ladány az ismerőseim szerint ugyanez, csak több a balhés cigány.

Apáti annyival "jobb", hogy nem csak általános iskola van helyben, jobba tömegközlekedés, de kb ennyi. Meg hónap első vasárnapján van vásár, ami tök fasza.


Én nem költöznék egyik helyre se, ha muszáj lenne, esetleg Jászapátira, ha szentimentáliskodok, gyerekkori nosztalgiából Jászkisérre, de ez nem releváns valakinek, aki sose élt ott.

2023. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Jászság úgy, ahogy van, halott. Abban a megyében legfeljebb Szolnokot tudnám elképzelni, hogy ott lakjak.

Borsodban legalább a táj szép, meg vannak látnivalók.

nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös,jó nagy hülyeségeket írsz,Jászberény pl. elég jelentős város

a jászságban,és Szolnoknál például ezerszer szebb is.

Az biztos hogy ez se egy világváros,de kelet magyarországon és környéken

már ez is teljesítmény.

nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Apáti tele cigányokkal,meg pöcsjanival...Vannak szép részei is,de amúgy

a gimin kívül egy nagy nudli..

Ladány szintén gáz,még rosszabb infrával mint Apáti..

Kisér meg egy halott község,semmi sincs ott.

nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legnyugisabb szerintem Jászkisér,mert a zegy zsákfalu.

Az árak is alacsonyabbak mint Apátin.Többet tudtok venni

a pénzetekért.De azt most megmondom hogy eladni soha nem fogjátok tudni,

inkább menjetek albérletbe valami normális városba,mint ezekben

élve eltemetkezzetek.Munka meg normális iskola nyista.

nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!