Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kőszegen a sziget utcai rész...

Kőszegen a sziget utcai rész tényleg olyan szörnyű ?

Figyelt kérdés

Kőszegre szeretnénk költözni , van is ott ismerős , viszont mikor mondtam hogy a sziget utcán van a ház elég csúnyán nézett és mondta hogy nem a legjobb hely.

Tényleg annyira szörnyű ?



2023. nov. 3. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha beszéltél egy ottani emberrel, akkor miért nem őt kérdezted meg, hogy szerinte miért nem jó?
2023. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk én sem értem, hogy most ezt miért nem attól kérdezed meg, aki mondta neked.
2023. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezután megszakadt a vonal?
2023. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő kőszeg falvai , viszont azt mondta nem egy miskolci helyzet van ott , de azért elégé durva. Pont ezért szerettem volna valaki mást is meg kérdezni , hogy mi a véleménye róla.
2023. nov. 4. 07:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Magyarul azt mondta, sok a c....?

Tudom, az egyszer arra járt turista véleménye nem mérvadó, de mi jártunk Kőszegen, és biztosan emlékszem, hogy végigsétáltunk azon az utcán is, szerintem többször is (megnéztem a google street view map-en az utcaképet). Semmi rossz érzésem nem volt, pedig tél volt, hamar sötétedett és visszafelé már sötétben sétáltunk. Nem is emlékszem, hogy láttunk volna arra c...okat. Sőt arra sem, hogy Kőszegen egyáltalán láttunk volna!

Kőszeg egy világtól elzárt kisváros. Ilyen helyeken mindenki ismeri egymást, minden belterjes. Épp ezért a közbiztonság se lehet rossz.

2023. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sopron neccesebb.
febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!