Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Belső gangos lakásban élve...

Belső gangos lakásban élve csak én leszek depressziós?

Figyelt kérdés

2 hónapja költöztem egy belső gangos lakásba, de már a paranoia kerülget, utálom az egészet.


Folyamat járnak a szomszédok az ablakom előtt, ami kb 130 centi magasan van. A múltkor egyik emberke nekitámaszkodott az ablakpárkányomnak és úgy dumálgatott kint. Teljesen elveszett az intim szféra érzésem, hiába választ el tőlük egy fal. Már gondoltam, hogy kellene redőnyt szereltetni, hátha attól jobb volna.


nov. 7. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ettől nem depressziós lennék, hanen iszonyatosan pipa. Minek kell a másik ablaka előtt pofázni?


De amúgy megértem, amit érzel. Ha nem tudsz máshová költözni, szerintem a sima mászkálósokat meg fogod szokni. A dumálósokat nem ígérem.

nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy rolót, hátha kicsit segít a helyzeteden.
nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Lakásban lakni nyomor.
nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tennék fel redőnyt, attól csak még rosszabb lesz egy idő után, ha még a fényt is elzárod. Inkább tegyél virágot vagy kaktuszt az ablakpárkányodra vagy az ablak alá/elé, hogy ne tudjanak előtte megállni beszélgetni és nekitámaszkodni. Az elhaladókat meg lehet szokni, ha van függöny (csipke/fényáteresztő), akkor nem néz be nappal senki, mert úgy sem lát semmit. Csak elhalad az ablak előtt 1 mp alatt. Este meg behúzod a sötétítőt vagy behajtod a belső spalettát vagy minekhívjákot (ha van). Amúgy tényleg nem jó, ha közvetlenül az ablak előtt járkálnak, de szerintem meg lehet szokni, egy idő után már nem fog zavarni, észre sem veszed majd, hozzászoksz. Ha meg továbbra is zavar, akkor marad a költözés, utcára néző ablakkal.
nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rollo kell.


Jo csend van.

nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg arra az ablakra egy tejüvegfólia?

Akkor nem látnak be, viszont a fény beszűrődik rajta, ami jó.

nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!