Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fél éve lakunk a párommal és...

Fél éve lakunk a párommal és a lányommal az új lakásban , eddig anyukámnál laktam de ott a testvéreim depressziósá tettek így muszály volt elköltözni, de it vannak az én lakásomban és ugyan olyan hogyan mongyam hogy elég ?

Figyelt kérdés
Fél éve vettünk meg a párommal a lakást és bele költöztünk , de mióta it lakunk it vannak a testvéreim is és már kicsit vissza jött miattuk a depresszióm és a kislányomat is idegesítik , nem nagyon akarnak haza menni ,hogyan mondjam meg nekik hogy zavarnak és hogy már jó lenne ha haza mennének úgy hogy ne bántsam meg őket ?
2021. júl. 7. 09:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Mit keresnek ott egyáltalán? Ti elköltöztetek, ők miért nem maradtak ott anyukádéknál? Egyszerűen mondd meg nekik, hogy zavarnak, nem velük akarsz lakni, hanem hármasban a pároddal és a lányoddal.
2021. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Hát úgy, hogy menjetek haza. Elmennek, zárcsere, ha van kulcsuk. Amúgy nem beengedni őket.
2021. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt családos emberként alap hogy nem a szülő nyakán élünk, és nem muszájból költözünk. Felnőtt emberként az is alap, hogy ha valakit nem akarsz beengedni azt otthonodba (éppen) akkor nem engeded be. És hogy hogy mond meg: egyenesen. Pl: "Szerelek titeket, de a párommal-gyerekemmel már külön család vagyunk. Vendégként szívesen látunk titeket, de nem napi szinten, és nem sorozatosan későig, hisz mi is pihennénk, élnénk a saját életünket, vagy csak nyugit szeretnénk." HA megsértődnek, és nem értenek meg olyan elemi dolgot mint egy másik család személyes terének a tisztelete, hát így jártak. Majd megbékülnek. Vagy ha nem, hát az ő veszteségük. Mint családos embernek, neked a saját családodat kell óvni, az ő nyugalmukat biztosítani.
2021. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Minek gyerek egy olyannak mint te? A sajat gyereked (es persze magad miatt) erdekeben sem mered kinyitni a szadat? Hany eves vagy? 16?
2021. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Mi egy utcában lakunk a szüleimmel és a férjem családjával. Engem nem tesznek depresszióssá, de ha mindenki akkor jönne amikor akar , akkor megőrülnénk. Én annyit vezettem be, ha nem akarok vendéget fogadni akkor bezárom a kaput és kész. Először oda voltak, de nekem is kell magánélet. Megszokták, nincs nyitva , hazamennek. Egy lakásban ez még könnyebb, mert engem akár láthatnak az udvarban. Nem kell mindig mindenkinek otthon lenned. Ha kérdezik másnap hol voltál, pl boltban vagy sétálni és senki nem sértődik meg. Remélem kulcsot meg véletlen se adtál.
2021. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

?????????????


Elköltöztetek, de veletek költöztek a többiek is..:??? Vagy mivaaaan...?????

2021. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem is értem ezt a kérdést...
2021. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Az egész kérdés értelmetlen. Most költöztek veletek ők is? Vagy csak unalmukban ott vannak? De ha az utóbbi akkor egy gyerekes ember akiről azt feltételeznéd hogy biztos alapokra vállal gyereket miért nem tudja megmondani hogy ők nem laknak ott, van saját házuk menjenek oda. De ez a helyesírás is valami borzalom.
2021. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 qkker1 ***** válasza:
83%

Mi van? Ki, kivel, hova költözött?


Nem mellesleg használhatnál írásjeleket is!

2021. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy emlekeztek-e, de volt egy kerdes (kb egy eve talan..), ahol ugyanez volt a szutu. A testverek + az anyja oda cuccolt a kerdezo 1,5 szobas hazaba, aztan bottal sem tudta kizavarni oket, mig a ferjevel es a 2 eves picivel egy fel szobaban nyomorogtak. Ott is tiszta ideg volt a kerdezo, egesz nap takaritott utanuk, egy perc nyugta nem volt. Szerintem itt ugyan arrol a Kerdezorol van szo, csak sehogy sem tud megszabadulni a putris csaladjatol!
2021. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!