Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szervezett zaklatás: ilyen...

Szervezett zaklatás: ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Van olyan ember itt, akit jelenleg is szervezetten zaklatnak? Érintettek élménybeszámolóira lennék kíváncsi.

A blogot ne linkeljétek, azt ismerem!



2023. nov. 8. 22:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
20%

paranormális paranoia


hallod, az odab@sz

2023. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
Én akkor hiszem el hogy van szervezett zaklatás, ha valaki aki csinálja azt mondja. Mert az hogy valaki akit zaklatnak belrlátja, az nem jelent semmit.
2023. nov. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
2 Hat igen, olyanrol meg nem hallottam, hogy valaki vallott volna, hogy ezt csinalna... viszont mar engem is neztek effele zaklatonak. Szoval sok orult egyen van, aki ugy ertelmezi masok reakciojat, hogy azokat miatta csinaljak. Pl ha krakogok akkor azert, hogy ot kikeszitsem.
2023. nov. 9. 00:21
 4/33 anonim ***** válasza:
58%

Mondanal konkret peldat, h megertsuk?


Vannak amugy paranoias emberek, akik abban a tevhitben elnek, h minden roluk szol. Korulottuk forog a vilag.

Meg vannak mizofon emberek is, akik hipererzekenyek a zajokra. Lehet, h ez az ember is az, (csak nem tudja) es/vagy nem jol kommunikalja le.

Mi nem tudhatjuk a reszletek ismerete nelkul.

2023. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%
Az én szomszédom mizofon paranoiás ember és engem zaklat miatta. Én beteg voltam, köhögtem, erre lejött a szomszédom hogy hagyjam abba, ne zaklassam direkt, meg toporzékol a plafonon mikor tüsszentek.
2023. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
34%
Az egyik munkatársam nem csíp, így a haverjaival összefogva vegzálják a másikat: borsot törnek az orra alá 1000-el.
2023. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
6 En nehezen hiszem, hogy ok nelkul szivatnak valakit allandoan ezerrel.
2023. nov. 10. 00:53
 8/33 anonim ***** válasza:
53%

Pedig de, ez letezo jelenseg. Mint no, volt alkalmam megtapasztalni ezt, mert valakik nem tudtak elviselni, h nem mindenki kover.


Egy-egyben csicskak ezek, ezert osszefognak, h foled tudjanak kerekedni. Megmergezik korulotted a legkort es tavozasra birnak. Hacsak nincs egy normalis vezetoseg, aki tudja ezeket a helyen kezelni.

2023. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
30%

A szervezett zaklatás egy alapvető munkamódszere azoknak akik vezetői beosztásban tevékenykednek. Gyakorlatilag már az alapiskolában így dolgozik a pályaválasztási tanácsadó-hivatalos, hogy teljesítse a jövendőbeli kulik és "nemszeretem szakmák" létszámára meghatározott kvótát.


Magyarországot jórészt az egyház(ak) papjai uralják. Mivel a mai modern világban szinte elképzelhetetlen, hogy valaki a vallás baromságaira szentelje az életét, ezért a papi, szerzetesi, és hasonló pozícióra kiválasztottakat kiskoruktól lelkileg erőszakolják, hogy súlyos és egész életre meghatározó monománia legyen rajtuk úrrá.


Általában az egyik szülő (többnyire az anya) is magas szinten beszervezett, és a család teljes anyagi függőségbe van kényszerítve. A kispolgári jólét csak látszat, mindenki gyomorgörcsökkel éli az életét az ilyen családokban.


Megfigyelhetjük, hogy rengeteg az oktalanul kötekedő neurotikus. Az ilyen konfliktusos viselkedés mögött szinte kivétel nélkül szervezett zaklatás okozta soha nem kimondott problémák húzódnak meg.

2023. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
48%

Áttanulmányoztam az alábbi linken írtakat. Ilyen precíz és szisztematikusan megírt szöveggel még nem találkoztam magyar nyelven, és élettapasztalataim alapján 100%-ig korrektnek tartom az ebben leírt információkat:

[link]


Gyakorlatilag itt rávilágítanak a társadalmi problémáink mély forrására - a polgárokkal foglalkozó titkosszolgálatok, egyházak és önkormányzati maffiák munkamódszereire. (Az egyházakat és mindenféle hitegyleteket ezért alapból be lehetne tiltani, de minimum államilag szigorúan kontrollálni kéne - nem adómentesség, meg vatikáni szerződés, iskolai hittan, stb. terror.)


Ezért a nép többségének nincs a korunk tudás és technológiai szintjének megfelelő életszínvonala - a médiában erről mindig tilos lesz beszélni! Minden meghurcolt áldozat paranoid, félbolond, stb. - de kellő szintű kivizsgálás sohase indul a durva és jól bizonyítható esetekben sem.


Manapság már tényleg "jól szervezettek", és azt is tudják, hogy "az ember nem bírja a szenvedést"!


Van egy találós kérdésem:

Melyik filmre asszociál ez a két idézőjelbe rakott szókapcsolat?


A helyzet fokozódik. Mivé? Ukrajnában már beérett a kitartó "társadalomszervező" munka gyümölcse, meg ugye a Gázai koncentrációs táborban is megint nagy gáz van!

2023. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!