Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolc valóban lecsúszott...

Miskolc valóban lecsúszott város lenne?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon gyakran olvasni róla negatív dolgokat, illetve elég sok embertől hallottam szintén, hogy mostanában az átlagnál többet romlott. Közbiztonsága nem valami fényes, elhelyezkedni csakugyan nem egyszerű. Bár az elég sok helyen nem könnyű.

Mi igaz ebből?



nov. 13. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
M*skolc Magyarország Detroitja. Tetsőr nélkül nem lépném át a városhatárt, az egyszer szent :D
nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Én 13 éve élek Miskolcon, borsodi kisvárosból költöztem ide. Nem tudom az ország más részeihez viszonyítani.


13 év alatt én azt látom, hogy sokkal több a cigány, sokkal több a kukázó, éjszakai utcai ordibáló.


De ha kifogsz egy rendes környéket, szerintem lehet normálisan élni. Én a 13 év alatt 3 helyen dolgoztam, nem voltam 1 hónapnál tovább munkanélküli, de két diplomám van.


A városi programok elég jók szerintem, de ingyenesre nem éri meg elmenni, mert sok a cigány, a dajdanozás a zsebtolvaj. De egy egy fizetős dolog már jól szűr.

nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
2# vagyok, 1#nek abban igaza van, hogy nagyon hasonlít a város Detroithoz. Sokszor hallottam már ezt helyben is.
nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nemaRendőrség ***** válasza:
96%

Miskolc érdekes helyzetben van.


Alapvetően szoci város volt évekig, nyert 2x a fidesz, de most egy független polgármester van.


Ő próbál együttműködni mindenkivel, mind a fidesszel, mind az “ellenzékkel”, ezért kb folyamatosan támadja és akadályozza mindkettő.



Helyzet nem olyan rossz mint sokan mondják itt.

A romák viselkedése tényleg nagyban befolyásolja a város élhetőségét, de egy etnikai tisztogatás nem fér bele még

nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb hely, de nem is életveszély, mint ahogyan sokan felvázolják, egy Jászapáti, Ózd, Mátészalka sokkal rosszabb, és még sincsenek mémek róla.
nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen!!!444
nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
43%

Teljesen élhető.

Probléma mindenhol van.

nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Semmi baj Miskolccal.
nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Miskolc környékén éltem, de mindenért Miskolcra mentem, ott tanultam, ott dolgoztam, rokonomnál rengeteget voltam, éltem is ott pár évig.

Amíg tanultam, meg az első munkahelyem alatt egész jónak láttam a helyzetet, az én szakmámban sikerült elhelyezkednem. Közlekedés jó volt mindennel.

Aztán nem tudom én változtam-e sokat ott a korai felnőtt koromban, vagy mi történt, meg a munkahelyemet megvették, és menni kellett, én egyre rosszabbnak láttam mindent. A szakmámban esélyem nem volt 3 helyen kívül sehová, oda meg nem is kerestek. Rosszabb munkát kellett kevesebbért választanom. Elköltöztem. Ennek már 10 éve. Azóta akárhányszor visszanézek (kb 3 havonta), egyre rosszabbnak látom a környéket, az embereket, a mentalitást, a közlekedést, a munkahelyi lehetőségeket, úgy amblock mindent kb. Már csak a rokonok miatt megyek, más miatt nem is mennék arra. Tesóm is kiskora óta Miskolcon lakott, szerette, de már ő is elköltözött inkább. A környékük egyre rosszabb lett. Van rendőr ismerősöm ott, tőle is azt hallom, hogy egyre rosszabb, egyre több a problémás egyén.

Szerintem az is elég sokatmondó, hogy a régi osztálytársaim több, mint fele elköltözött onnan.

dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!