Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » LIBERÁLISOK, szóljanak neked...

LIBERÁLISOK, szóljanak neked erről, vagy neked és a családodnak mindegy?

Figyelt kérdés

Volt egy utazós kérdés a minap, ahol leírtam a tényeket, miszerint nem ajánlott manapság a Kanári-szigetekre utazni, mert sok a migiris. Erre lepontoztak és lerasszistáztak.


Na most, ha te költözöl/a gyereked költözik albiba, akkor te örülnél/elvárnád, hogy szóljanak, hogy az egy C fertőzött környék, vagy sok N lakik arra, vagy neked ez nem számít?


Névtelen fórum, nem kell hazudnod!



nov. 26. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Én a 8. Kerületben lakom ahhol az épületben is vannak romák de konkrétan semmi bajom nincsen velük. Teljesen kultúráltak és normálisak. Persze egy putriba nem költöznék ahol hangoskodnak meg kosz van de ez rassztól független dolog.


Országok között is van olyan hely ahova abszolút nem mennél pedig a lakosság nagyrésze fehér.

nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

"C fertőzött környék"

. Édes Istenem... nagy a baj nálad...


De hogy erre a kérdésnek álcázott hányadékra reagáljak: nem kell szólni. Aki ilyen szavakat használ, így gondolkodik, az magáról többet árul el, mint adott környékről.


Ismerek bőven romákat, dolgoztam olyan iskolában, ahol rengeteg roma diák volt.

Felénk is vannak romák, de eddig megverni csak echte magyar akart.

nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Utazás előtt megnézed a Külügyminisztérium honlapján, hogy ajánlott-e oda. Ennyi, probléma megoldva.
nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Én a dél-francia tengernél nyaraltam idén.


Nem raboltak el a migránsok ott sem.

nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
A liberálisok nem válaszolnak egyenesen ilyen kérdésekre, mert a saját csapdájukba esnének.
nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5. Én azt bírom, amikor ilyen gazdag környéken élő emberkék osztják az észt a C fertőzöttségről, miközben cigányt csak pecsenye formájában láttak a tányéron.


Küldeném nekik hanukára: [link] Bár nem realista, mert itt vannak haszonállatok.

nov. 26. 20:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

Azokat a faluban "találták"

nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7. Tekiszrassziszta. :)
nov. 26. 20:59
 9/20 anonim ***** válasza:

8.

Miért? Csak azt gondoltam, hogy befogadták az eltévedt állatokat. ;D

nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9. Végül is... Jövőre küldöm az adó 1%-om.
nov. 26. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!