Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen lehet egy az M3-as...

Milyen lehet egy az M3-as bevezetőjére néző lakásban lakni?

Figyelt kérdés
Sokszor megyek az M3-ason és mindig elgondolodom, milyen lehet azokban a lakásokban lakni, amiket az autópályáról is látni lehet, és kb. 50 méterre vannak az autópályától. Vajon nagyon zajos lehet? Van itt olyan, aki ilyen lakásban lakik? A legtöbbet ilyen lakásban laknak vagy szabadon állnak szerintetetek?

dec. 7. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ. Ha az a típus vagy, aki minden pisszenéstől felqrja magát, akkor ne költözz oda.

Ha laza vagy és toleráns, stabil az idegrendszered, akkor meg élvezetes, mert lehet figyelni a kocsikat.

dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Pokolian zajos, de vannak meg pokolian zajos foutak.
dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%

Mi az ennyire haszontalan az 1-esként beírt válaszomban?????



Vendégeskedtem főút és autópálya mellett, nekem nem volt zavaró, mert lelkileg stabil vagyok, szinte észre sem vettem. 27 évig laktam úgy, hogy a házam előtt vonat járt. És? Semmi!

De ez miért baj?

dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!