Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik Budapest legprolibb...

Melyik Budapest legprolibb kerülete?

Figyelt kérdés

dec. 10. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
8-10.kerület határa
dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
XIX-XX. kerület.
dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
X.
dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És miért pont ezek? Költözés előtt állunk, és szeretnénk elkerülni az ilyen lepukantabb helyeket.
dec. 10. 12:37
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
A lepukkant és a proli nem ugyanazt jelenti.
dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Köztudott, hogy aki prolizik, értelmes ember nem lehet.
dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Biatorbágyiként ajánlom a budai agglomerációt, ha viszonylag olcsón jó környékre költöznél. Alig vannak "problémás" emberek, tiszta, zöld, mégis szinte minden megtalálható itt, és a fővároshoz is közel van, a tömegközlekedés is gyakran jár (30 percenként), modern vonatokkal, buszokkal. Autóval is könnyen megközelíthető.
dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

És sok szép, új építésű/jó állapotú ház van itt (nem csak lakóparkban), szóval omladozó házba se kell költöznötök.


#7, biatorbágyi lakos

dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Proli kerületek annyira már nincsenek, inkább proli részek, de azok minden kerületben vannak szinte.
dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha a proli alatt azt érted, hogy műveletlen alacsonyabb társadalmi réteg veszélyesebb környéken, akkor én az Orczy tér, Blaha, Keleti, Kőbánya környékét kerülném mindenképp. Úgy kompletten Pesten elég sok a proli környék. Én vidékről költöztem Óbudára (3. ker.) és nagyon szeretem, van sok zöld övezet, minden szükséges üzlet, nincsenek fura alakok, simán merek fiatal törékeny nőként is sétálgatni este és még tömeggel is 20-30 perc alatt bent vagy a belvárosban.
dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!