Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy meleg hogyha elköltözik...

Egy meleg hogyha elköltözik Ausztriába, akkor ott nem lesz megbélyegezve?

Figyelt kérdés
Magyarországon mindig bántanak. Már elegem van nagyon. Kint jobban elfogadják a melegeket? Nem viselkedek úgy, mint egy lány. Ha megkérdezik, akkor viszont nem tagadom. Nem szeretnék hazugságokban élni.
dec. 25. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
nincs olyan hely ahol mindenki elfogad, homofóbok mindenhol vannak
dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Kizárt, hogy mindig bántanak, és kint is lehet olyan, aki elítél.
dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Mit érdekel? Nem te választottad, hogy meleg vagy, szóval szard már le ki mit gondol róla. Egyébként, igen, mindenhol lesznek homofóbok.
dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Provokatív troll kérdés.

Magyarországon miért bántanak folyton?

Ha csak nem írod ki a homlokodra, hogy az vagy, akkor a legtöbb felületes ismerősöd nem is fogja tudni.

dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Menj Hollandiába
dec. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Én leléptem Ausztriába és a francot se érdekli, hogy meleg vagyok. Munkahelyemen tudják, senki se szólt be miatta, pedig főként férfiakkal dolgozok együtt. Eddig itt kint 2 alkalommal volt ebből konfliktus előző munkahelyemem, egyszer egy magyar roma akarta kiirtani a melegeket, utána egy szlovák fiú szólt be, hogy ha tudta volna hogy bųzi vagyok hozzám se szólt volna-ezt így 3 hónapnyi haverkodás meg együtt PS-ezés után közölte és utána tényleg hozzám se szólt. Szerencsére most csak osztrákokkal dolgozok. Biztos itt is vannak homofóbok, de lényegesebben kevesebb, mint otthon. Sőt megkockáztatom, hogy a homofóbok többsége nem osztrák, hanem jugó, kelet-európai meg a muszlim bevándorlók, akik a segglyuk országukból leléptek, de megmaradtak a kulturális nézeteik.
dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja az osztrákok jók, de a bevándorlók.... Na azokkal nem ajánlom a közös munkát 😂😂
dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De hát bevándorló vagy te is, nem?

Egyébként, eppen egy ilyen kérdés alatt nem vártam vna ezt.. meleg megbélyegzés nem pálya, a bevándorlók piszkálása meg okés?


Más kultúra, el kell fogadni. Azt várjunk már el amit magunk is nyújtani tudunk..

dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell elfogadni. Eddig mi pozitívum származott az idegen kultúrák elfogadásából? Londonban is azért vannak No-Go zónák mert a csehorszából bevándorló Juliska néniék nem bírnak magukkal, nem? Dolgoztam ott, az ilyen környéken csak a feketék meg arabok élnek. Ez nem rasszizmus , hanem ténymegállapítás. Mondjuk nem kell Londonig menni, elég Ózdon megnézni az eltérő kultúra mit okoz.

Idejönnek Ausztriába Szíriából meg Afganisztánból stb. egy szép tiszta, gazdag országba, nekik kell integrálódniuk az osztrák kultúrához, nehogy már a katolikus osztrák ramadanozzon. És hidd el, hogy a legtöbb a radikális nézeteit nem tartja meg magának, sőt kikérik maguknak, nekik ám jogaik vannak.

Igen én is bevándorló vagyok, de a kultúrám európai és nem kényszerítem rá a környezetem a töltött káposztára, ezt hívják integrációnak, amire a legtöbb 6-os válaszomban említettek képtelenek. Amúgy van egy egyiptomi muszlim kollégám, akit ez a dolog nem zavar, szóval tényleg nem mindegyik olyan.

dec. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!