Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » USAba tényleg mindennapos...

USAba tényleg mindennapos hogy meleg pasik csókolóznak az utcán és transz férfiak járnak szoknyába és aki emiatt csúnyán néz azt elviszi a rendőr?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2022. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
nem
2022. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért nem? Ott demokrácia van nem?
2022. jún. 18. 19:32
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
pont azért
2022. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Látod, hogyan írtad ki a kérdésedet? Ha ennek az összes feltételnek teljesülnie kell, akkor NEM. Mert "aki csúnyán néz, azt elviszi a rendőr?" NEM. Nem visz el a rendőr attól, hogy csúnyán nézel.


Előfordulnak transz emberek - nemcsak USÁ-ban - és láttam már azonos neműeket csókolózni is (inkább Londonban és Hollandiában amúgy). Előfordul. Szerintem nem mindennapos azért.


De az nem fordul elő, hogy csúnyán nézel, és elvisz a rendőr. Te pedig ezzel együtt, egy mondatban tetted fel a kérdést.


Ezért a válasz egy határozott nem.

2022. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Újabb gumicsont ledobva
2022. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Engem komolyan érdekel hogy ahol valódi demokrácia van ott ez hogy működik.

A rendőrös dolog meg azért jogos mert hallottam ott nagyon védik az ien kisebbségek jogait hallottam ott nincs olyan hogy négerezünk meg b*zizunk az utcán mert elvisz érte a rendőr

2022. jún. 18. 19:57
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Bírom, amikor valaki ezt a 330 milliós, majdnem 10 millió négyzetkilométeres országot egységesként kezeli.


Bostonban pl. tényleg vannak meleg párok is az utcán, és nagyon odafigyelnek az LGBTQ jogokra, de azért egy csúnyán nézés miatt nem visz el a rendőr.


De Alabamához képest Magyarország egy liberális paradicsom.

2022. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha demokrácia van, akkor azt gondolok meg úgy nézek a melegekre ahogy nekem jól esik!
2022. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Ennek mi köze a demokráciához kérdező?

A demokrácia azt jelenti, hogy az emberek választják meg a vezetőjüket.

Ettől függetlenül egy demokrácia lehet liberális, vagy konzervatív is. India pl. egy konzervatív demokrácia. Svédország egy liberális demokrácia.


Azt kérdezed, hogy működnek a kisebbségek jogai egy demokráciában? Mégis melyik demokráciában? India is és Svédország is demokrácia, mégis nagyon sok mindenben különböznek.

2022. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!