Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szóbaállnátok még olyan...

Szóbaállnátok még olyan emberrel, aki 3 éve brutálisan meggyilkolta a befogadott kóbor macskámat?

Figyelt kérdés

A szomszédom. A covid idején találtunk egy éhező Garfield macskát, hallgatott is a nevére. Mindenhova próbált bekéretőzni az elején és a szomszéd banya megutálta. Én befogadtam, ivartalanításra már meg volt az időpontja, csak a gennyes vágást gyógyítottam, amit a vén szar (azóta már a helyén van ő is, a temetésére sem mentem el) csinált az oldalára. Nem akartam új macskát, de a világ leghálásabb kisállata volt. Egyik nap a covid miatt hazajött hónapok után a fia (az anyja parancsára) és 5-en átjöttek, bekerítették és brurális módon kivégézték. Azt sem találtam meg, hogy hova dobhatták, hogy eltemessem.


A fia azóta is haverkodni próbál velünk, a vénasszony kutyáját is mi gondozzuk (a kutyát sajnálom), de egyszerűen ezt nem tudom elfelejteni neki. Hányingerem van tőle és az jut eszembe, hogy mennyi sírtam, mikor senkinek nem ártott. Amúgy az én életem is akkor fordult rosszra.


dec. 28. 16:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
nem.
dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Biztosan nem. Még szerintem le is köpném
dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Biztos hogy nem. Állatkínzókkal nem barátkoznék. Ha a kutyáját is ti gondozzátok, mert netán éhezteti vagy esetleg bántalmazza még fel is jelenteném érte. Valószínűleg nem őszinte a haverkodási szándék, inkább csak félnek a feljelentéstől és ezzel próbálnak puhítani. Már csak a halott kisállatomra való tisztelettel se beszélnék azzal, aki megölte őt.


Egyébként ugyanígy jártam én is, csak nekem a cicámnak adtak patkánymérges virslit, ja nekik is van 3 cicájuk, de azok sincsenek jobb körülményben...

dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen nem ember! Semmiképpen nem állnék szóba egy ilyen patkánnyal.
dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Odaadja a kutyáját, mindenféle rendőrségi ügy után? Wow.
dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%

A régi szomszéd, 1X részegen verni kezdte a kutyáját. 1X.


(Fájt a csuklóm a vipera súlyától, mire végeztem a "beszélgetéssel".)

dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%
Persze.
dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
Nemhogy szóba nem állnék vele, de minden napját megkeseríteném ilyen-olyan bosszúkkal.
dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

A kutyát és egy macskáf itthagyta, marha kevés eleséggel, macskának semmit se hagyott... Volt rajta egy tenyérnyi nyílt lyuk a hasfalán, egy hónapig nem vitte állatorvoshoz. A szüleim barátkoznak vele, meg velem is akar haverkodni, de a gyomrom kifordul tőle. A kutya miatt.

Feljelenteni nem jelentettük fel, nem hiszem, hogy lett volna értelme, sajnos...

dec. 28. 17:36
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
#11 pedig megérdemelné. Az, aki állatot, gyereket, vagy tulajdonképpen bárki mást ok nélkül bánt, az kapja vissza duplán.
dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!