Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A lakóhelyeteken is sok 40-50...

A lakóhelyeteken is sok 40-50 év közötti ember hal meg hirtelen?

Figyelt kérdés

Kb 15.000 fős település, és nincs olyan hét, hogy ne legyen egy-két 40-50 éves, aki hirtelen meghal. Most pl egy 43 éves és egy 52 éves férfi halt meg, minden előjel nélkül. Múlthéten egy 46 éves nő. Január óta majdnem annyi fiatal hunyt el, mint idős. Konkrétan csak a lakóhelyetekre értve, (pl kisváros, kerület)

Már felmerült bennem, hogy talán a kovid vagy az oltás miatt.


dec. 29. 01:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Facebook oltás csoportok, oda mennek évek óta a panaszok. Elég egy órát olvasgatni, bőven elég lesz.


"Kínai vakcinával oltottak tapasztalatai"

"Oltott elhunytak hozzátartozói"

"Mellékhatások az oltás után"

"Rejtélyes, oltás utáni elhalálozások és súlyos megbetegedések"

dec. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Az nem is olyan sok 15000 emberből.
dec. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Mindig haltak meg emberekek abból a korosztályból. 40 felett kezd el exponenciálisan növekedni a halálozási ráta a populációban. Heti 1-2 ember nem sok.
dec. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
50 felett a szivbetegsegek tarolnak. Az infarktus szivroham az érrendszeri agyvérzés foleg alkohollal cigivel parositva daralja az embereket. Ilyenkorra mar jonnek a rakos megbetegedesek is. Oda kell figyelni mit iszol mit eszel.
dec. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Csinaljunk egy csoportot Oltott elhunytak hozzaszolasai 😂

Egyik nsratom is mindig elbotlik amiota

megkapott 3 oltast. A koncentracioja lepusztult.

dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Én 50 vagyok. Sajnos oltott. Azóta sz@rakodik a szivem, ami előtte sosem. Nem iszok alkoholt, nem dohányzom. Kb az oltás után egy évvel kezdődtek a panaszok. Beteg sem voltam úgyszólván soha.
dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Hans Pötterman ***** válasza:
0%
Nyugati vakcinákkal oltott ismerőseim körében tényleg elég sok furcsa panasz, sajnos több furcsa hirtelen halálozás is történt. Orosz, Kínai cuccal oltott embert egyet se hallottam bármilyen tüntettel, nekem is 2 Orosz volt, harmadikat már nem vettem fel, és semmi bajom egyelőre.
dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudtam, hogy az oltásokra kell gyanakodni. Ha igaz, amit írnak, akkor nemsokára kihal az enberiség. Engem 4x oltottak. Semmi bajom, nagyon jól vagyok, 50 felett. Az 50 éveseknek mondom, hogy évente kardiológus. Szinte kötelező, ha panasz van, akkor mindenképp. Ha nem állapít meg semmit, akkor meg omega 3, rendszeres mozgás és ca mg d vitamin cink és társai.
dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

3x oltottak.

Minden nap futok és nagyon úgy tűnik még nem haltam meg.

Sőt, a tegnapi kiscsillagon jobban éltem, mint valaha.

49n

dec. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Full egészséges emberek. Ha a rossz alkoholista vagy az elhízott manus hal meg, akkor nem értetlenkedem. Utolsó, nem azt mondtam, hogy mindenki meghal rövid időn belül. Csak azt, hogy olyan viszonylag fiatalok halnak meg, akik nem betegek, nem élnek káros szenvedélyeknek, stb. (A kérdésem nem vonatkozott a daganatos betegségekre, de covid óta ők is jelentősen többen vannak. Ha még vannak.)
dec. 29. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!