Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért feljelenthetnek?

Ezért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés

Közel lakunk egy játszótérhez. A játszótéren sajnos bandázni szoktak jóval idősebb gyerekek is, akik rég kinőtték azt. Ezeknek szokása, hogy ezt-azt dobálnak be az udvarokba. Nekem a kutya kint szokott lenni és volt hogy megdobták. Én azt találtam ki, hogy legközelebb elkapom az egyik gyereket, megrángatom kicsit és mondom neki hogy még egy ilyen és apád anyád meglesz verve. Ezért feltudnak jelenteni? A napokban fogok kamerát is felrakni, szóval bizonyítékom is lesz hogy nem a semmiért lett megrázva a kölyök.

Vagy legalább a kedves szülő kijöjjön beszélni, vagy ha nagyon pattog akkor tényleg kapni egyet. Bízom a képességeimben ilyen téren. Ez már nem állapot, hogy a saját telkemen nem lehet biztonságban a kutyám az udvarban. Vagy azon gondolkozom hogy a kutyát rájuk engedem hogy kicsit rágjon rajtuk, mert nem egy kis darab kutya.



dec. 29. 13:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%
Ne dobálj és ne provokálj, mert utána már direkt rád fognak szállni. Ez az oda-vissza adok-kapok soha nem vezetett még semmi jóra, hagyd hogy a rendőrség tegye a dolgát. Te 'áldozat' vagy, ne legyél elkövető.
dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha cigók,nem szabad velük le állni,még rád gyújtják a házat,megmérgezik a kutyád.Nem lehet valami magas kerítést csinálni,amin nem tudnak keresztül

dobni? Én is futtattom a borostyánt,vadszőlőt,már 5 méteres áthatolhatatlan falat képez,azon nem jön át senki és semmi,főleg nem ember.

De egy kameráról kép se rossz ötlet.

Azt hogy te megrázod a gyereket,azt felejtsd el,nagyon rossz vége is lehet,

és nagyon rossz ötlet is.

jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ilyen retkekkel jól behatárolt környéken nőttem fel, és anno nem értettem, apám, miért szoktatja a kutyáját arra, hogy csak paracsszó után legyen hajlandó enni (egyszer úgy adtam neki enni, hogy elfelejtettem kimondani a parancsszót, a kutya nyüszögésére mentem ki, mert vonyított szerencsétlen, hogy szeretné megenni az ételt, de amíg nem mondtam ki a jelszót, addig nem nyúlt hozzá).

Talán valami hasonló működne nálad is. Csak, hogy biztos ne egyen fel a kutyád semmi szart.

jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!