Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni ezellen?

Mit lehetne tenni ezellen?

Figyelt kérdés

Egy ideje már többen ide vannak szokva a mi házunkhoz hogy a kaput megdobálják kavicsokkal.De eddig még mikor kimenetem akkor túl késő volt és csak a hátukat láttam az elkövetőknek.A multkor mikor kirándulás volt akkor azok a személyek akik gyanusítottak lennének ott voltak.Alig maradt pár ember közülük(akik olyan vastagabbak testre és a múltkor is kettő magas lehetett).A multkor fix hogy a szomszéd gyerek volt de nem volt kamera szóval nem tudom mivel rábizonyítani.Ha kamerát raknák fel akkor attól megijednének vagy nem?

Kezd már ez az egész az idegeimre menni.



jan. 1. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem b@szod pofán őket egy lapáttal?
jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel jó látható helyre két jó nagy kamerát. Lehet működésképtelen is, csak lényeg hogy lássák.
jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De minek dobálnak kaput kaviccsal? Rakjatok ki csengőt ha vkit így hívnak le.
jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# as csak mert ezt érdekesnek találják
jan. 1. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ezeknek sincs gyerekkora hogy nem tudnak mit kitalálni. Egyenes ut a drogokhoz.
jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Adj ecsetet a kezukbe hogy akkor fessék le. Ezeknek az a bajuk hogy nincs nekik út mutatva.
jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!