Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bútorcsikorgató és bútorpakoló...

Bútorcsikorgató és bútorpakoló szomszéd. Lehet ezellen valamit tenni?

Figyelt kérdés

Éjjeli bagoly felső szomszéd egyszerűen nem hagy aludni. Éjfél körül nekiáll élni az életét és hajnali 3-ig bútorokat tologat, csikorgat a padlón és dobál(!). Puffannak, huppannak a padlón és az az igazi kínzó csikorgató hangos húzásuk megy órákon át. Kigyúrt ember, valószínűleg otthon edz és a munkája miatt ilyenkor tud csak edzeni. Tegnap ugyanebben az időben valami nagyon nehezet ejtett a padlóra, azthittem bedől az egész panel akkorát rezonált.

Nem nyit ajtót, ha el is kapom valahogy akkor süketet játszik, ignorál. Rendőröket hívtam de csak kiröhögtek. Közös képviseleti céggel beszéltem, nem nagyon tudnak a helyzettel mit kezdeni, rendezzük le egymás közt. Házmester nem tud a feje lágyával beszélni.

Elegem van, nem tudok még ünnepkor sem csöndben meglenni a lakásban, nem tudok pihenni. Füldugó mit sem ér, még fültokkal kombinálva is hallom és alvás közben csak a nyakam tör ki. Elköltözni nem tudok, hónapról hónapra élünk 0 megtakarítással.

Ahogy írom a kérdést most is gurít valami nagyon súlyosat, de vagy 10-20 huppanás, lezúdulás volt és csomó fogtömést kiszedő csikorgatás.



2023. ápr. 10. 01:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Polgari per, vedd fel videora mind ezt. Ha nyersz akk kifizettetik vele a koltseged ugy is. Ha mind ez igaz jo ugyed lehet. Rendor ebbe nem segithet.
2023. ápr. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Szerinted honnan tudnék egy jó mikrofont beszerezni hozzá? Pötöm pénzért, akr csak kölcsönbe, Mert az én téglafonom sajnos nagyon rosszul rögzít hangokat, hiába veszem fel nem hallatszik benne. Viszont mivel szegények vagyunk, nem tudok studiomikrofont venni és sok helyen nézegettem, de speciális mikrofon kell ezeknek a zajoknak a rögzítéséhez.

Hivatalos céggel nem igazán megoldható, hogy a mostani hangokat felvegyék, melyik cég akar 1:54-kor zajokat felvenni...

2023. ápr. 10. 01:55
 3/33 anonim ***** válasza:
2%
Még mindig jobb, mintha a bútor pakolná a szomszédot.
2023. ápr. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Most is akkora morajlás van, én nem tudom mi történik. Aludni akarok, de nem tudok. Füldugó nem segít, rárakom az építkezési fültokot kombózva, nem segít, sőt a fülem és a nyakam sem bírja már ezt.
2023. ápr. 10. 02:02
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha csendben van hajnalban,te is csináld a zajongást.
2023. ápr. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Viaszos (szundi márka) füldugó sem jó? (szivacsos düldugó nem jó semmire).


Próbálj neki egy levelet írni, írd le hogyan jelentkezik nálad a probléma(valószínű ő ezt nem tudja), pl ajánld fel, tesztképp menjen be a lakásodba és te felmész az övébe súlyzókat dobálni, hogy hallja. Próbálj ötleteket adni neki h hogyan csinálja ezt kevésbé zavaróan pl vegyen egy kemény szivacsmatracot 2x2 métereset (pl szivacsmester) és eddzen azon úgy hangtombpítóbb. Ha van pc-d ahhoz lehet venni media marktban par1000es pici mikrofont, az minden zorejt jol vesz

2023. ápr. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Hányan laktok a lakásban? Alattatok lakik valaki? Csak téged zavar vagy másokat is?

Amikor alszik a szomszédod te akkor zajongj. Hátha veszi a lapot

2023. ápr. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 mantis religiosa ***** válasza:
57%
Nyomj egy adag pillanatragasztót a bejárati ajtaja zárjába. Ha nem tud bemenni, nem fog zajongani.
2023. ápr. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 NTBS ***** válasza:
Keresd fel, beszélj vele. Ez már kimeríti a csendháborítást.
2023. ápr. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
30%
Azért meghalgatnám a szomszéd verzióját is. Elképzelhető, hogy a kérdezőnek túlhallása van.
2023. ápr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!