Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dunántúlon hol vannak olcsóbb...

Dunántúlon hol vannak olcsóbb albérletek?

Figyelt kérdés
Mondjuk Veszprém környéke érdekelne. Pápán láttam, hogy egész olcsó albérletek is vanna. Tudtok még ilyen helyeket mondani?

jan. 2. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Mi számít neked egész olcsò albérletnek?

Évek óta vitázok a neten tulajdonosokkal ès akadnak bérlők is, akik szerint egy 150-200.000 forintos albèrletbe brutál olcsò.

Lehet,hogy nekik olcsònak szàmìt, de nekem nem.

Sok bunkó egy szobáért is elkér 50-80-120.000

forintot.

Ezek mindd meg vannak bolondulva.

jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk 70-80-90 ezer ft.
jan. 2. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Falvakban, csak nem nagyon hirdetik.
jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajmáskér, Várpalota térsége.
jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
jan. 5. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:

A veszprémi albérletárak a budapesti albérletárakkal versenyeznek. Veszprém nagyon drága megyeszékhely.

Hajmáskér - Pétfürdő - Várpalota térsége viszont nagyon olcsó, bár inkább Hajmáskér. Viszont Hajmáskérről tudni kell, hogy nem a legbiztonságosabb település... Én 2012 nyarán éltem ott, hetente volt valami több balhé a Jókain (késelés, betörés, drog, gyilkosság is volt..) Akkor egy garzont 16 ezer (!!!) + Rezsiért adtak ki, míg Veszprémben ez 55 ezer forint volt akkor.

Azóta elvileg már sokkal biztonságosabb a falu, balhésabbak elmentek, de családsegítős ismerősöm szerint Veszprém térségében mindig Hajmáskér a legproblémásabb hely.

jan. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én 70 ért adom ki Veszprémtől 10 km-re..jöhetsz
márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 130+rezsiért van kiadó albérletem Veszprémben. Akit érdekel írjon nyugodtan.
márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!