Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha Dunántúlon vállalnék...

Ha Dunántúlon vállalnék szállással munkát az megoldhatná ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, Kelet-Magyarországon élek, azon belül Szeged környékén. Nem hogy ismerkedni, barátkozni nincs lehetőség, de nagyon dolgozni sem.


Saját házban élek ugyan, de felújításra szorulna. A szüleim már meghaltak, egyedül élek, nincsen senkim.


Munkahelyem ugyan van, de egyszerűen vicc ami itt megy.

Itt csak annak biztos állása akinek vannak ismerőseik cégeknél, azok évekig el tudnak lenni egy helyen.

Nekem 2 év alatt már ez a mostani a 4. munkahelyem, mert mindenhonnan pár hónap után elküldenek. Addig jó vagyok, amíg a próba idő alatt nem kell fizetni SZÉP kártyát, mozgóbért, stb. Mikor oda érek, hogy ezeket fizetni kellene, elküldenek és kezdődik minden előröl.


Itt egyszerűen nem azt nézik, hogy kj hogyan dolgozik, hanem hogy ki szimpatikus...

Nekem ebből kezd elegem lenni, szeretnék az életben haladni, néha eljárni szórakozni és nem a túlélésért küzdeni.


A Facebookon rengeteg olyan állást látok ahol szállással versenyképesebbek már a kezdő fizetések is, érdemes e bele vágni? Ha elmegyek ilyen munkaerőközvetítővel mondjuk pl Sopronba dolgozni akkor megoldodhatnak e ezek a problémák?


Érettségim van csak, betanított munkákon vtam eddig gyárakban és ilyeneket nézegetek messzebbre is


2022. dec. 29. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha be tudod vállalni, mit veszíthetsz? Legfeljebb hazamész
2022. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Moson környékén is ez megy, tapasztaltam. Az egész országban ez megy.
2022. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Győr-Moson-Sopron megyei vagyok, itt is vannak csókos emberek, de a nagyobb baj az a végzettségeddel van mivel csak betanított munkát adnak.


Azért sok sikert!

2022. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja bocs vármegyei!
2022. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3!


Hogyan csinálhatnék meg egy több éves tanfolyamot ami szakmát ad ha folyamatosan a munkahely váltásokkal kell vesződnöm?


Itt egyszerűen nincs arra sem munka, hogy 1-2 évig elvegetáljak amíg el nem végzek egy versenyképes szakmát.

2022. dec. 29. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyértelmű hogy költöznöd kell, Budapest is ott van közelebb.

Ha már valaki eljön Sopronig, akkor inkább Ausztria!

2022. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kulfoldot javaslom en is
2023. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!