Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gáz ledobni a fát az erkélyről?

Gáz ledobni a fát az erkélyről?

Figyelt kérdés

Eddig mindig levittem, de most annyira hullik, hogy nem szenvednénk vele.

Penzbirság meg ilyenek, oké, nem kocsira lenne ledobva. Alattunk parkos rész van, este senki nem jár arra.



jan. 3. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utcánkban van egy fickó, aki tavaly kidobta az ablakán, fennakadt egy fán, képtelenség leszedni, de legalább látja mindenki. Szerintem gáz amúgy, húzz rá zsákot, vidd úgy le.
jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Aztán majd mégis pont járni fog arra valaki, és akkor nem csak pénzbírság lesz belőle.

Talán tedd bele valamibe, és vidd úgy le, úgy nem fog hullani, te észkombájn.

jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Valaki menjen le, és vigyázzon, hogy ne járjon arra senki, amikor ledobod.
jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
#1 Egy kérdésem volna, az említett karácsonyfa, tavaly óta ott van még a szóban forgó fán, amelyen fennakadt?
jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Lakótelepen nőttem fel. Mindenki az ablakon küldte ki, jan 6-án fenyő eső volt minden évben 😃 rendesen látványosság volt.

Egy valaki lement, és igyekeztünk nem őt eltalálni.

jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Én azt gondolom, hogy mivel ma már mindenki beleköt mindenbe, hogy ha a lépcsőházon hurcolnád végig, az lenne a baj, hogy még júniusban is tűlevelet találna az aktuális térfigyelő kameranyanya.

Írod, hogy többen laktok. Valaki menjen le, ahogy írták, dobd le, ő még húzza el.

jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Húzz rá zsákot és vidd le.


Ennyire fáj? A liftet-előteret meg 10 perc felseperni.

jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ha annyira hullik, akkor rázd le jó alaposan, veregessed oda ahol nem töröd fel nyilván a járólapot, söpörd össze és utána meg vidd le.
jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Inkább vegyél egy metszőollót és vagdosd bele egy zsákba az ágait,a szárát meg leviszed kézbe!Semmiképp ne dobd le az ablakon,erkélyen mert valakit,valamit eltalálsz abból óriási botrány lesz!
jan. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TappancsMancs ***** válasza:
A metszőolló is jó. Obiban és Praktikerben már 1500-2000 Ft körül tudsz venni valamit és ennyi munkához az is jó.
jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!