Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen büntetés jár azért ha...

Milyen büntetés jár azért ha a tizedikről az erkélyről sugárban lehányjuk az utcán sétáló embereket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát a legjobb esetben is minimum felmennek és szétverik azt az idióta fejeteket. Már ne is haragudj...
2019. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
...ha beengedik a lakásba őket :D
2019. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobb esetben felmegy ès megismertet Dáccivel(bal ökle),legalàbbis èn tuti adnèk neked utàna meg nyithatod ki a pènztàrcát mert a ruhàmat is kifizettetnèm veled,max nem ennèl 1 hònapig utana.
2019. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2:

Akkor ott fognak bent éhen halni. Mert én addig nem mozdulnék onnan, amíg ki nem dugja a fejét.

2019. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sortűz
2019. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez vicces, én még jutalmat is adnék a kreativitásotokért
2019. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy jogi vagy nevelési szempontból kérdezed.


Jogi alapján nem tudom, mert nem vagyok jogász.


Nevelési alapján,

1. ha azért hánytátok le az utcán sétáló embereket, mert betegség rosszul voltatok, akkor egy beteg gyereket nem kezdenék el büntetni. Megpróbálnám elmagyarázni neki, hogy hogyan lehetne megoldani másképp a problémát és rendezném az utcán sétáloknál keletkezett kárt.

2. ha azért hánytátok le az utcán sétáló embereket, mert saját hibátok miatt rosszul voltatok (pl. mert tegnap este rosszul voltatok), de alapvetően véletlen volt, akkor hosszan írásban ki kéne fejtenetek, hogy mik voltak a hibák, amit elkövettetek és hogyan lehetett volna jobban csinálni.

3. Ha direkt csináltátok vagy viccesnek találtátok, akkor amint jobban lesztek, elküldenélek titeket, hogy dolgozzátok le a kifizetett összeget (kis gyerekeknél házimunkával). Addig, amíg ez nem sikerült, számítógép és egyéb privilégium megvonások lennének.

2019. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A második pontban a zárójelbe túl sokat ittatokat akartam írni.
2019. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy panel vagy téglalakás
2019. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor már meg is van,ki hányt be az ablakunkba a felettünk lévő erkélyről éjnek évadján...vagy ha nem te voltál,akkor jobb ha nem tudod meg,milyen az,mikor iszákos marháktól telibekapod az ablakodba.
2019. jún. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!