Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecenben miért van ilyen...

Debrecenben miért van ilyen iszonyat sok ázsiai?

Figyelt kérdés
Járok a városban és lépten nyomon ázsiaiak jönnek szembe, kivéve amikor feketék vagy arabok. Ázsiaiakkal van tele az egész város, plázákban, éttermekben, élelmszer üzletben. Nemcsak gyalog, de biciklizve, autóban ülve, tömegközlekedésen, mindenütt sokan vannak. Már lassan az a furcsa, hogy fehér emberek is vannak Debrecenben.

jan. 8. 17:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%

"6-os, a debreceni Tescoban, sokféle helyi állatfaj megfordul"

Egyetértek! Múltkor egy helyi tuskó szólt be nekem minden ok nélkül, hogy "nehogy nekem told azt a kocsit, te k@csög." A bevásárlókocsi természetesen tengelyferdüléses volt, de szándékomban nem állt neki tolni, ráadásul fél méterrel arrébb toltam, mint ahol ő jött be... kínai engem még soha nem lökött fel, sőt a kínai eladók a legkedvesebbek Pesten.

jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
68%
11-hez: ez természetesen a devlaceni tescoban történt. De tudnék még mesélni sztorikat vidéki áruházakból...
jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
11# Debrecenben is vannak kínai üzletek ott egyáltalán nem túl barátságosak a kínai eladók. Mint említettem ide nem a legértelmesebb kínaiak jönnek, hanem azok akik pl. akksigyárat építenek, vagy ott dolgoznak majd. Nagyjából semmilyen nyelvet nem beszélnek, néznek rád bután, azt se tudják hol vannak. Azt meg felejtsük el, hogy a kínai egy kultúr nép, mert náluk alapszabály a nyilt színen történő hangos fingás, büfögés, krákogás, köpködés, kutyahúst esznek és emberi sz@rral etetik a disznóikat.
jan. 8. 19:24
 14/26 anonim ***** válasza:
47%
Indiaiak is vannak? Szivesen szexualis kapcsolatra lepnek egy indus ferfival.
jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14# szakállas vagy szakáll nélküli indus férfit szeretnél?
jan. 8. 20:00
 16/26 anonim ***** válasza:
67%
Inkabb szakallasat. De ez miert fontos?
jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
16# :D
jan. 8. 21:31
 18/26 anonim ***** válasza:
65%

Te biztos erted. Mindegy.

Szoval vannak Debrecenben? :)

jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18# vannak, ahogy már írtam is, de minek neked indus férfi és legalább nő vagy?
jan. 8. 21:36
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondtam.. de nyugi nem veled akarok szexelni.

Azert kerdeztem, mert nemsokara heti 3-4 napot ott fogok dolgozni. Latod megy oda magyar munkaerő is :)

jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!