Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecenben miért van ilyen...

Debrecenben miért van ilyen iszonyat sok ázsiai?

Figyelt kérdés
Járok a városban és lépten nyomon ázsiaiak jönnek szembe, kivéve amikor feketék vagy arabok. Ázsiaiakkal van tele az egész város, plázákban, éttermekben, élelmszer üzletben. Nemcsak gyalog, de biciklizve, autóban ülve, tömegközlekedésen, mindenütt sokan vannak. Már lassan az a furcsa, hogy fehér emberek is vannak Debrecenben.

jan. 8. 17:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
27%

Mindenfele nacio van itt... arabok, izraeliek, indiaiak is.

Es pontosan azert, mert a helyiek beloluk elnek meg. Lehuzas megy mimden teren itt az egyetemvarosban, mondvan a kulfoldi ugyis mindent kifizet. Taxis hienak, meregdraga sz@r kisboltok es alberlet kiadok, akik felmilliokert adjak ki a vacak kis lakasaikat nekik.

Civisek ne pattogjatok, beloluk eltek! Egyetem ed a kulfoldi egyetemistak nelkul meg csak egy porfeszek lenne a varosotok...

jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21# Szerintem inkább te ne pattogj, mert valamit nagyon benéztél itt. A külföldi egyetemisták egy teljesen más állatfaj mint a félzombi kínaiai akik évről évre többen vannak a városban az idetelepülő akksigyárak miatt. Azzal meg nem mondasz semmi újat, hogy Debrecen egy porfészek. Mellesleg Debrecenben sem rendelkezik mindenki pluszban egyetem közeli lakással, hogy külföldi egyetemistáknak adja ki, márpedig ők csak azokat a lakásokat keresik, tehát ne általánosíts mert elég kevés debreceni él meg az egyetemistákból, arról meg már nehogy mi tehessünk, hogy ezek még az utca végére menet is taxit hívnak. Egyébként az egyetem és a városvezetés egy hatalmas bizniszt csinált már a külföldi egyetemistákra építve, nekik fejlesztik az egyetemet nem a magyr diákoknak és a városvezetés is vastagon érintett a legértékesebb egyetem közeli telkek elmutyizásában, ahova furcsamód csak fideszes cégek építenek luxusapartmanokat a külföldi pénzes diákoknak. Márpedig ezek szépen elszívják az egyszeri albérleteztetők elől az egyetemista bérlőket.
jan. 9. 00:45
 23/26 anonim ***** válasza:
66%

Tehát tökéletesen tisztában vagy a helyzettel kérdező.

21 vagyok, igen tudom és teljesen egyetértek, csak egy kicsit provokáltalak.

De úgy látszik, ezek szerint a te kérdésed is csak provokatív fröcsögés... na és ki kezdte az általánosítást a kínaiakkal? :)

jan. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23# Lehet,h ogy neked ez a szórakozásod, hogy másokat provokálsz, de én nem ilyen célal tettem fel akérdést. Azzal nyilván tisztában vagyok, hogy mi történik a áorsban, de azt nem értem, hogy miért kell a külföldieket a magyarokkal szemben előnyben részesíteni, ahogy a kínaiakat se értem, hogy miért jó az nekünk, hogy itt vannak és még ezután lesznek sokkal de sokkal többen. Miért is jó az nekünk, hogy lesznek gyárak itt Debrecenben ahol jórészt kínaiak meg egyéb vendégmunkások dolgoznak és itt szennyezik a mi környezetünket, miközben minden egyre drágább lesz miattuk?
jan. 9. 11:51
 25/26 anonim ***** válasza:

A fehér ember más néven kaukázusi ember,mindösszesen 745 millió él a világon,ez a jellemzően európai származásúak a föld lakosságának hozzávetőlegesen 9,6%-a.


Az ázsia emberek száma a világon 4,75 milliárd a föld teljes lakosságának hozzávetőlegesen 29,4%-a.


Európa lakossága összességében elmondható,hogy egy elöregedő társadalom.


Ami azt jelenti,hogy egyre inkább hozzá kell szokni,hogy európában egyre több és több ázsiai lesz,míg a kaukázusi más néven fehér ember Európában egyre kevesebb lesz.


Magyarul igen, jól látod már nem csak Budapesten,de Debrecenben,Győrben de több más nagyvárosban is egyre több az ázsiai ember.

És ez a közeljövőben fokozódni fog.

jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25# Közben kiderült, hogy nem csak az akksigyárak miatt jöttek, de a BMW gyárban is dolgoznak vagy az építkezéseken vagy a gépek telepítésén, ahogy törökök és szírek is. Ennyit arról, hogy a BMW-ben magyarok fognak dolgozni.
jan. 29. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!