Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normálisan dolog este 11kor...

Normálisan dolog este 11kor hosszasan porszívózni?

Figyelt kérdés
jan. 10. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha hallják a szomszédok, akkor nemhogy nem normális, hanem kifejezetten tilos.
jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Társasházban nem.
jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem normális, de helyzete válogatja. Nekem is volt, hogy muszáj volt, mert vendégeket vártam és napközben meg nem vagyok otthon. Volt olyan is, hogy kiborult valami, és akkor már felporszívóztam rendesen.
jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem normális, de előfordulhat.
jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Hozzátenném, panelban élek itt egész este mindenkinél üvölt a TV, dübörög a mosógép, ordít a gyerek. Szerintem a esetenkénti 10 perc amit porszívózással töltök pont nem oszt nem szoroz.
jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Egyáltalán nem az. Aki nappal dolgozik, az porszívózzon hétvégén. Két teljes nap áll a rendelkezésére.
jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Megesik
jan. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Hát engem most utálhatnak a szomszédok az tuti


2 gyerekem is beteh orsziporsziznom kell az orrokat tudjanak aludni van h éjjel is

jan. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Szomszédom rendszeresen éjjel porszívózik. Maga a porszívó hangja nem is zavarna, hanem húzkodja a székeket, neki csapja porszívót radiátoroknak... Nem egy észlény.
jan. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Lehet nem porszívó volt mert reggel 6kor kapcsolták ki, addig ilyen monoton zúgást lehetett hallani. Alattunk mellettünk szerintem nem felettünk nem laknak, másik épületből jöhetett a zaj.
jan. 11. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!