Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy férfi egyszer viszonyla...

Ha egy férfi egyszer viszonylag hosszasan néz a szemembe és mosolyog, máskor hosszasan nézi az arcomat, amikor egymás közelében vagyunk, megint máskor pedig le se …, akkor azt mire lehet vélni?

Figyelt kérdés
Van szeme és néz.

2023. júl. 30. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te nem viszonozod és megunta...
2023. júl. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Viszonoztam a mosolyát. Így ni: :)
2023. júl. 30. 00:45
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
#1 És ha megunta, akkor hogy lehetne diszkréten visszacsinálni?
2023. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
ez valami matek feladat?
2023. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van ez a dolog? mennyire ismered?

Kéne bővebb info, ha akarod, hogy segítsünk...

2023. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 Ez az élet matematikája.

#5 1 éve ismerem, már a találkozásunk első napján is mosolygott - gondoltam, hogy ilyen nyitott természetű. Utána jó darabig nem történt semmi, éltük az életünket. Aztán év elején egy projekt kapcsán minden tagot megkeresett a saját asztalánál - így engem is, de egy árva szót sem szólt, csak állt ott felettem, nézett mindkét szemembe és mosolygott. El voltam merülve a munkában, ezért arra véltem, hogy biztos látta, hogy KO vagyok már vagy valamis hasonló, de egyébként visszamosolyogtam. Aztán nem találkoztunk 1,5 hónapig. Mikor újból mindketten az irodában voltunk utána nem történt egy darabig semmi, aztán újra interakció, többen tartottunk megbeszélést és amikor egyikünk kérdést tett fel neki, akkor végig engem nézett, vagyis pontosabban az arcomat. Nem a zoning out tekintettel, amikor látszik, hogy azt se tudja, hogy hol van az illető, ráadásul alacsonyabb vagyok, mint ő, tehát le is kellett biccentenie a fejét, hogy engem tudjon “bámulni”.

Azóta pedig ignorál. Rám sem néz.

2023. júl. 30. 01:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Húha, nagy katyvasz, amit leírtam így hajnali 1-kor, de remélem, érthető! Az a lényeg, hogy a fejbiccentős esetkor egymással szemben álltunk, szóval nem kizárt, hogy csak én voltam vele szemben, ezért nézett pont engem. Mint a mellékelt ábra mutatja, nagyon értek a férfiak nyelvén.
2023. júl. 30. 01:07
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg akar enni. Kannibál.
2023. júl. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Lehet nem akar megbámulni.


Ès te honnan tudod hogy nem nèz meg? Nèzed e hogy nèz?


Egyik kollègámmal találkoztam minap. Nem is tudtam rólla hogy van neki egy nagy lánya. Köszöntem nekik odajött kezet is fogtunk. Aztán próbáltam vègig valahogy nem stirölni szegèny lányt ,pedig hidjètek el nem gyenge fialást tekinthettünk meg! (Mondjuk ki se engedtem volna az utcára az apja hejèben annyira rövid ruhák voltak rajta ráadásul ,de mit lehet tenni)

Èn meg próbáltam nem odanèzni.

Na ez a gáz.. !

2023. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beszélgetéskor rám nem néz, a többiekre viszont igen.
2023. júl. 30. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!