Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ezellen?

Mit tegyek ezellen?

Figyelt kérdés
A szomszédom mindig idejön az ablakom alá és itt veri hiába mondtam már neki hogy feljelentem meg minden mintha a falnak beszéltem volna.Meg volt már olyan is hogy a szomszédom az ablakom alatt piszkított.Mit tegyek?

jan. 18. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Vodor hideg viz.
jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fényképezd le és tedd ki a ház faliújságjára a képeket.
jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem meg kukábol lentrol visszahozza valaki amit levittem a szemétbe a lakásajtomhoz!


Nekem sanszos hogy egy öregember mert amikor hajnalban levittem a szemetet ott bűzlött koválygott hajnalban sétálgat mint vmi munkanélküli alkoholista csöves es köszönni se tudtam neki olyan undorral tóltött el hogy a full sötétben hajnalban a szemetet se tudja levinni az ember hogy ne kóvályogna ott vmi tróger vagy drogos. Ki sincs világitva semmi.

Es kukákrol van szó! De felénk a kukatároló es környéke vmi gyülekező hely szinte a mocsadékoknak.

Gondolom az volt a baja hogy szo nelkul kikerülöm, nem köszönök.


És azon rágom magam hogy mások a nyomorukat rám terhelik. Nekem ártanak az én ajtómat volt aki naponta le is köpte, olyan is aki lek-z engem mert irigy nő, nekem kell szenvedni az ő nyomoruk miatt.

jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ablakod alá szarik, mi a f...? :D Nekem erről az jutott eszembe, hogy a macskám úgy szoktattam rá arra, hogy csak az alomba mehet a pisikaki, hogy bárhol máshol próbálkozott ezzel, lefújtam egy spricniből vízzel. Lehet ez ellen is hatásos lenne. Vagy gázspré, vagy vödör víz, mint ahogy már írták.
jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én simán ráöntenék egy vödör hideg vizet.
jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézde figyelj ha éjszakás lennék és szorakozásbol baszogatná az ablakot valahogy csak kimennék hát ugye éjszakás müszakba ingerült az ember föleg ugy csütörtök fele és kimennék adnák neki egyetlen egy pofont de beszáln az árokba!
jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!