Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen most Kanadában magyarna...

Milyen most Kanadában magyarnak lenni?

Figyelt kérdés

jan. 24. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Azt gondolom, hogy sokkal jobb, mint Magyarországon magyarnak lenni. Felháborító.
jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Fényévekkel jobb mint "otthon" volt.
jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Fázós.
jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Kanadában miért akar valaki magyar lenni? Nem akar beilleszkedni? Vagy hogy kell ezt érteni?


Én 15 éve külföldön élek, felveszem az állampogárságot, sok szokást átveszek, átveszem az életvitelt.

Erre nem mondom azt, hogy mondjuk német, vagy osztrák lettem, de azt sem hogy aztán németeknél vagyok nagymagyar...

jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Testvérem él Kanadában. Csak a párja miatt van ott. Ott ismerte meg, ezért ott maradt. Egyébként hiányzik neki mindenki és minden itthonról. Van, ami ott jobb, van, ami itthon.

Rendszeresen látogatnak is haza. A párja is szereti Magyarországot.

Szerintem mindegy, hogy hol élsz. A lényeg, hogy kivel, kikkel.

jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy milyen végzettséged és munkád van. Mi 8 éve élünk kint, jól élünk, van saját házunk, nyugis, kényelmes életünk, évi több nyaralás belefér. Más meg panaszkodik, hogy alig tudja kifizetni az albérletet. Aki most jönne ki, annak tényleg nehezebb, főleg ha Torontoban vagy Vancouverben akar élni, mert nagyon megdrágultak az ingatlanok, ezáltal az albérletek is. Mi szeretünk itt élni, mert szeretjük a természetet és rengeteget túrázunk. A tél lehetne rövidebb, hideg viszont mostanában csak rövid ideig van, a következő 2 hétben +2 és +5 fok között lesz, ami nagyon melegnek számít januárban.
jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iqaluitban még a fehér kanadai se gyakori...
febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!