Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova érdemes költözni egy...

Hova érdemes költözni egy magyarnak, ahol hasonló az életszínvonal mint itthon (szegényes, de ha kell akkor jut amire kell) és mindenféleképpen mediterrán ország?

Figyelt kérdés

Szeretnék többet motorozni, mondhatni egész évben, amit itthon nem tehetek meg a hideg és tél miatt.

Fontos hogy a hegyi utak is vállalhatóak legyenek, mert itthon 170-el lecsordogálni a Bükkben, Mecsekben, Mátrában nem mindenhol életbiztosítás.


2017. aug. 6. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Talán Görögország, Ciprus.
2017. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Görögország, Olaszország, de minden mediterrán országban eléggé szabadosan vezetnek, erre vigyázz (biztos meg lehet szokni). Bulgária, Horvátország.

Ha az életszínvonalat szeretnéd megtartani, akkor Albánia.

2017. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj ha tévedek előző, de Horvátországban szerintem azért nincs motorozós idő télen, még a melegebb részeken sem.
2017. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Figyelmen kívül hagytam, úgy látszik. Mondjuk tegnap óta én a télről ábrándozom :(
2017. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt is akartam írni, hogy Olaszországnak a középső és a déli része.
2017. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy valamelyik dél-amerikai ország. :D Komolyan, Chile, Argentína, ezeken a helyeken fordítva vannak az évszakok, szóval amikor itt tél van, te elmész oda. Amikor meg itt van nyár, akkor meg lehetnél itt.
2017. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy fentebb, az Egyenlítőnél úgy tudom mindig nyár van. Kolumbia, Venezuela. Csak mert írtad, hogy nem akarsz túl gazdag országot.
2017. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék Európán belül maradni, így azt hiszem nincs különösebb mentalitásbéli különbség a felsorolt nemzetek között.
2017. aug. 6. 17:51
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Kreta, tudom nem eu resze ( vegy lehet megis, nem tudom pontosan :D) de rendkivul szaraz terseg, plusz keves varos, allandoan kell utazni es turisztikai szempontbol is jo pl kiadsz par motort nehany euroert. az eletszinvonal pedig alacsony.
2017. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Görögország. Vannak pocsék utak a hegyeken, de vannak nagyon jó részek is. Az élet és árszínvonal kicsivel jobb mint Magyarországon.
2017. aug. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!