Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek nekem lehet bajom...

Szerintetek nekem lehet bajom abból, hogy felhívott a végrehajtó és a szomszédomról kérdezgetett?

Figyelt kérdés
Nehogy megtudja ő is, vagy hogy elmondtam, merre van. Mondjuk nem hiszem, hogy visszajutna hozzá valahogy, de akkor is. Tuti megharagudna. Nem is szóltam neki, hogy kerestek miatta. Illetve próbáltam lerázni, de akár rá is nyomhattam volna a telefont, de mivel nem tudtam, ki az, felvettem.
jan. 25. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Razd le, neked ehhez semmi kozod
jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy ne zajlassanak, inkabb keressenek meg ot, semmi kozod az ugyhez
jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá, ilyenkor tedd le a telefont.
jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt hogy szerezte meg a troger a számodat ? Aztán kicsoda hogy faggat zaklat ? Ennyi eszed neked lehetne , visszakérdezel és megfenyegeted hogy feljelented zaklatásért . Tavaly itt a szomszédokhoz becsengetett sorban két mappás öltönyös , direkt nem mentem ki hozzájuk . Aztán hallom hogy siman mindent befújtak a naiv segitőkész birkák az alany hol melozik mikor jön megadták a mobilját stb . Valami be-végrehajtóféle lehetett nem hivatal sem szektások (azok bedobbak tájekoztatot) , este találkoztak az illetővel kapuban tárgyaltak hosszasan .
jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is leráztam, de ilyeneket kérdezgetett, hogy mikor láttam, ki lakik a házban. Megmondtam neki, hogy már nagyon régóta nem láttam az urat, ezekre nem akarok válaszolni. De ha mégis mondtam volna valamit, rajtam mit lehet elővenni?
jan. 25. 14:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Kinézte a telefonkönyvből. De amúgy nem bírom ezt a szomszédot, de nem akartam kib.szni vele. Felvett rengeteg hitelt és nem szeretné visszafizetni, elment külföldre. Egyébként tőlem is hasonlókat kérdezgetett, hol dolgozik, mikor van otthon, mi a telefonszáma... Azt sem adtam meg azért. Mondjuk nekem az sem dolgom, hogy falazok neki,.de nem is akartam belefolyni. De ha esetleg beszéltem volna sem hiszen, hogy rajtam számonkérhetne bármit. Megmondom nem tudtam, milyen ügyben keresik.
jan. 25. 14:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is vegrehajto volt, hanem egy csalo
jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szoktak jönni hozzá személyesen is, de nem szokta bengedni őket. Mondta. De amúgy meg most halljátok én parázok másnak a hülyesége miatt.
jan. 25. 14:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni, semmi kozod hozza!!!!
jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Téged sem fog emiatt zavarni, van bőven baja . Esetleg ha rád ir stb mit tudsz a témaról te tájékoztattad e őket .. letagadod otthon sem voltal senki sem keresett , ő sem titkosszolgalat hogy fagathat .
jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!