Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Soha nem voltam kolis. Mi az...

Soha nem voltam kolis. Mi az "etikett"?

Figyelt kérdés
Egyetemre készülök, remélhetőleg koliba. Tudom, hogy sok a rémsztori, de őszintén érdekel mit érdemes tudni, mit nem néznek jó szemmel és hogy lehetek jó szobatárs :)

jan. 30. 20:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni, lány vagyok!
jan. 30. 20:02
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Tarts rendet magad körül, csináld meg normálisan a takarítás rád eső részét, ne edd meg más kajáját. Ha a másik tanulni akar, netán vendége van, ajánld fel, hogy magára hagyod egy időre. Ha te tanulsz, tedd csendben. Ne tarts heti három bulit a koliszobában, ha a szobatársad nem ilyen típus. Ez így már egy szép együttélés kezdete lehet.
jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Koliszobámba csak aludni és részben tanulni jártam be, általában kevés időt töltenek a szobákban. Vannak akik mindent ott tanulnak és van egy kis réteg aki egész nap bent fekszik az ágyba, hasán a laptop és azt nyomkodja. Vannak bulinapok, amikor kolibuli van akkor lehetetlen tanulni vagy aludni.

A rémtörténetek igazak, nekem is volt egy szobatársam aki lefekvés előtt egércsontokat rakott ki a polcra, én kértem az áthelyezést szerencsére megadták.

Volt egy másik szobatársam aki alvajáró volt, volt hogy hajnali kettőkor ott állt az ágyam felett. Kértem az áthelyezést, nem adták meg, szerencsére a srác 2 hónap után elpakolt és eltűnt.

jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne edd meg más kajáját! Ha a tiédet eszik meg akkor meg rakj bele hashajtót.
jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmikeppen ne foss bele szobatarsad szennyeskosaraba. Azt nem nezik jo szemmel. Sajat tapasztalat
jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Legyen nálad mindig óvszer..
jan. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát , ígya leírtakból az ember közvetve úgy érzi, hogy egy kollégium afféle pszichopaták szállója.
jan. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ne edd meg más kajáját, ne hallgass túl hangosan zenét maximum ha a másikat megkérdezted hogy nem zavarja e. Ha a szobatársad aludni vagy tanulni szeretne akkor hagyd.
jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Ne edd meg más kajáját, nekem állandóan megették. Meg másét is megették. A koliban egy folyosón egy hűtő volt, hiába volt rajta a nevem a tejfölös dobozban lévő megromlott húslevesen azt is megették.
jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta börtön, az erősebb kutya ba.ik elve érvényesül. Legyél rámenősebb ,hangosabb ,ne hagyd elnyomni magad, és üss elöbb, ha arra kerül a sor.
febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!