Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom folyamatosan...

A szomszédom folyamatosan feljelent, kétszer vissza is utasították, piszkálódik,becsületsért,uszítja a bérlőit ellenem, számtalanszor a garázsom előtt parkol hogy ne tudjak kiállni,rendőrség és önkormányzati birtokvédelem nem szól bele! Mit szóltok?

Figyelt kérdés

#Szomszéd viszály #Társasházi viták konfliktusok #Szomszéd helyretétele
febr. 1. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Szomszédodnek vannak albérlöi? Kiad albéletet?
febr. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Szólj neki, hogy ezt hagyja abba. Ha nem teszi, költözz el.
febr. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a barkácsboltba, megveszed a legnagyobb szöget, beleteszed egy borítékba, ráírod, hogy első figyelmeztetés és odateszed az ablaktörlőhöz. Aztán ha rákérdez szörnyülködsz, hogy micsoda emberek vannak. Amúgy legálisan adja ki a kecót?
febr. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy szomszédom, valamiért a pali nem fogja fel, hogy nem csak ő van a településen egyedül, és nem mindenki kíváncsi a hangzavarra, amit generál folyamatosan.

De mintha szuvas lenne az agya, többször mondtam már neki, erre közbeszól, "dehát" "hallóód?" "figyejjémá" ez a szavajárása.

febr. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Miért jelentett fel? A másik oldalt is jó lenne tudni. Így könnyen be lehet állítani a másikat rossznak, magadról is mond el, mi rosszat tettél.
febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi oktalan feljelentés után már feljelentheted te őt rágalmazások miatt.
febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
#6 honnan veszed hogy nem volt oka? Szerintem a kérdező csak nem dicsekszik azzal, amit ő tett.
febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, az tényleg gyanús, hogy azt nem vagy hajlandó leírni, hogy ő mivel jelentget fel.
febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az ellenem kommentelőket nem fogom kommentálni.

Csak a következőket:

Jogi végzettségű emberről van sźó, melyet arra használ hogy mindent és mindenkit szívasson.

Ingatlant vett alattam "pince"besorolással, (136 nm), üzletelési céllal. Átalakította, eladni nem tudja a rossz adottságok miatt, ezért kiadja. 3/4 (!) éven keresztül ütvefúróval dolgoztak mert műszaki terv híján nem tudták hol a csatorna. A megbolondulás kerülgetett minket, 2x szóltunk, a válasz az volt hogy "kötelességünk tűrni"!

Nem elnézést kért,hanem pocskondiázott!

Az ingatlant nem íratta át, vmi használati-szerződést csinált, hogy kikerülje az illetékfizetést.A NAV-ot ez nem érdekli!!! Nem haráskörük! Sem a Földhivatalt!

Engedély nélkül kiírtotta az ingatlana körül lévő bokrokat és 15 éves ciprusi leyland-ok alsó ágait 2,5 m magasságban egy társasházi osztatlan közös kertben, hogy több fény legyen a sötét ingatlanában.Majd az általam használt kertrész felét a külsős közös képviselő segítségével (aki neki családi barátja), elvették, mondván kicsi a lakásom ahhoz (60 nm), hogy ekkora kertrészem legyen. Akkor még nem volt meg a "kizárólagos" kert használati jog. Ezekből több konfliktus támadt. A kertrészemben 11 illetve 13 éve van 2 db oda telepített "építmény", egyik egy pici fészer (4 nm) és egy beásott medence. Ezek után mindkettőt bejelentette az építési hatóságnál és az önkormányzat birtokvédelmi osztályán, hogy nincs engedély, mindkét helyről "nevetve", "fellebbezésnek helye nincs" címmel visszautasították, légi térképen megnézték, több mint 10 év után nincs reklamáció és egyébként egyikhez sem kell engedély. Ekkor abva kötött bele, hogy a lakók "anno" nem engedélyezték. Hol van az engedélyük? 13 évvel ezelőttről (!), ő meg 3 éve vette az alattam lévő "pincét". A t.házi közgyűlés aztán az ügyvédemnek köszönhetően megszavazta hogy továbbra is használhatom. Mindez nem fér a bögyébe, most kiadta az ingatlant, és a bérlőit úszítja ellenem,(mivel ő nem itt lakik) hogy ahol tudnak tegyenek keresztbe.

Olyan dohányfüst van a lépcsőházban és az egész kertemben hogy elájulok ha kimegyek, hánynom kell. Sajnos alattam laknak és a kertjük részben alattunk, részben mellettünk van, (az a kert, amit tőlem vettek el a k.képviselő-barát segítségével)mivel ez egy budai, lejtős telek.

1 kocsival szabad mindenkinek az udvaron állni, benne van a t.ház házirendjében, akinek meg van garázsa, az plusz. Na most ő 2 db (!) autóval áll bent, abból az egyikkel számtalanszor a garázsom előtt hagyva! (Egyhez sem lenne joga, mert ahol lakik, az hivatalosan nem "lakás " hanem "pince" besorolású.) Rendőrség nem szól bele, mert magánterület, társasházi terület.

A kedves "kételkedőknek" ennyit,de van még ezen kívül számtalan (!!!) becsületsértése, mocskolódása annyira, hogy ügyvédet kellett fogadnom, mert az általam használt kertem még nagyobb részét akarta elkommunizálni.

A becsületsértések, mocskolások nagy része mailben történt, amit körbeküldött minden (!) tulajdonosnak, így nyoma van. Büntető ügyvédnél is jártam a becs. sértés miatt, azt mondta nem érdemes, mert egyből visszatámad, mert ezt én is megválaszoltam neki mailben, bár nem vulgárisan mint ő, csak leírtam a véleményemet erről az egészről, de már ez is sértésnek számít a jogban, mert én is körbe küldtem.

Szóval ennyit a kíváncsi, vádaskodó kommentelőknek!

És ez kb csak a fele a mocskolódásainak. Ez az ember tipikus példája annak, aki a jogi végzettségét az aljasságokra, csalásokra , másokkal történő csesztetésekre használja.

febr. 2. 05:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igen..Nem egyszerű menet lesz ez, vagy harcolsz a végsőkig,és mindent visszaperelsz vagy költözöl, mert az a célja egyértelmű. A beparkolt kocsinak egyszerűen ki kell csavarni a szelepét a kerékben de legalább 2 keréken, aztán majd meggondolja kétszer is hogy odaáll, miközben egy pótkerék kevés lesz majd.Büntethetőség mértékű kárt nem okoztál, mivel egy szeleptű 50 ft, meg amúgy se te voltál. Mondjuk legjobb ha egy éjjel zsákot húznak a fejére és félholtra verik abból szoktak tanulni az ilyen jogvégzett emberkék is.
febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!