Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek 72 évesen, ha a...

Mit tehetek 72 évesen, ha a szomszédom állandó mosógép működtetése, zúgása (nem vicc: 2o-27 órát is mos) meggátolja az éjszakai alvásomat és a nappalit is. Kihez fordulhatok birtokvédelemért?

Figyelt kérdés
Stressz, magas vérnyomás, több gyógyszer. 5 éve nyitott szívműtétem volt. Albérlő vagyok társasházban.

2022. aug. 3. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Még szerencse, hogy albérlő vagy. Költözés.
2022. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Vele beszéltél már?
2022. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

1. Mi lenne, ha keresne másik albérletet?

2. Amúgy hamarosan le fog szokni a szomszédnő a folyamatos mosásról, ha megkapja az első villanyszámláját.

2022. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Édesem, ha már tudod, hogy birtokvédelemről van szó, akkor ez nem is igazán kérdés, csak a feszkót akarod szíttani.


Ha nem sikerült elérni a zajszint mérést, akkor rendeld meg magadnak és készítés felvételeket is a téged zavar állapotokról. Többet is. Azt add be oda, ahonnan a birtokvédelmet kérnéd. Hátha érdekel majd valakit.

2022. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy az bennetek már felmerült, kedves válaszolók, hogy mi van akkor, ha a kérdező lényegében kifordítja az élethelyzetet amibe került?


Azaz ebben az esetben nem ő a "szenvedő" fél, hanem ő okozza másnak a kellemetlen perceket és arra kíváncsi a sok válaszból, hogy mi baja lehet az egészből, ha tovább folytatja?

2022. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Megkérni hogy vegyen tappancsokat a mosogép alá. Direkt erre a célra kaphatók is.
2022. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Illegális mosodát üzemeltethet a patkány? Feltétlenül ki kéne nyomozni.
2022. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
6: Csupán annyira, amennyire különös élethelyzet leírások szoktak lenni néhány kategóriában... és néhány esetben a kérdező további hozzászólásai megerősítik az általam fentebb írtakat.
2022. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Te vagy az Bözsi?

2022. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segíteni próbálók /1,2,3,6,7,8!!!/ válaszait,(igen, beszéltem vele, azt is letagadta, hogy van mosógépe), több lakóról van szó, ám senki sem tudja, hol indítsuk el az ügyet. Mindenhol vannak beteg agyú(édesem, kifordított élethelyzet!),gonosz emberek, akik örülnek, ha arctalanul bánthatnak másokat. Nem vagy a helyemben, nem értetted meg a problémát (én kézzel mosok!), szégyelld magad és örülj tiszta szívből, hogy van mit enned, költözhetnél, ha akarnál, de ez az én dolgom. AMIT FELTÉTELEZEL MÁSOKRÓL, AZT TE GONDOLKODÁS NÉLKÜL MEGTENNÉD! 1 nap múlva törlöm az egészet, nem kellenek ilyen szomorú napok pluszban.
2022. aug. 4. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!