Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A XX. kerületben Pesterzsébet...

Kovacsildiko62 kérdése:

A XX. kerületben Pesterzsébet központjában az Ady Endre utca, Kossuth Lajos utca környékén szeretnénk panellakást venni. Aki ismeri írna véleményt róla? A Baross utca is érdekelne? Csak a lakótelepi részek, ahol panellakások vannak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerem, bar nem ott elek. vegyesek az erzelmeim a kornyekkel kapcsolatban. Vannak kisebb , jo reszek-egy nagyobb furcsan rideg kozegben.
2021. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem de Erzsébetről soha nem hallottam még jót.
2021. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én régen a Török Flóris utcában laktam. Hála az égnek, hogy már elköltöztünk.

Nem szerettem az Ady Endrei buszmegállóban várni. Meg alapból se a központot, se a környéket nem szerettem. Sok a fura alak.

2021. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as és most hol laktok ami olyan szuper?
2021. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem mondom, hogy a mostani olyan szuper, de azért sokkal jobb.


Óbuda.

2021. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most költöztem óbudára 5-ös. Szerintem szuper környék. Igaz én a Flórián tér környékén lakom és szerintem ez elég 'elit'.


Te is erre?


Ég és föld Pesterzsébethez képest.


Sőt azt kell mondjam hogy Kelenföldnél is jobb, nyugisabb.

2021. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Attól függ mit veszünk a Flórián tér környékének. De a lakáshirdetésben szerepelt, hogy közel van a Flórián tér.:D

Amúgy valóban nincs messze, de nem nevezném már a környékének, cserébe talán még annál is nyugisabb kicsit.


Milyen jó tudni, hogy ilyen közeli emberekre bukkanhatok itt.

2021. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!